Uzupełnij nick w profilu

Zamknij
Kursy językowe
Sonda
Ile lat uczysz się języków w Best CJO?
1 rok
2 lata
3 lata
4 lata
5 lat
6 lat i więcej
    Aktualności
BEST CJO w dziesiątce najlepszych szkół językowych w Polsce wg Business Journal!
2014-07-24

BEST CJO czwarty raz z rzędu zajęło wysoką pozycję w prestiżowym rankingu Book of Lists wydawnictwa Warsaw Business Journal. Tym razem nasza szkoła językowa osiągnęła jeszcze lepszy wynik - 7 miejsce w tabeli. Wciąż pozostajemy jedyną szkołą ze Śląska, która znalazła się w pierwszej dziesiątce.

Intensywne kursy KONWERSACJE PRZEZ WAKACJE za pół ceny!
2014-05-17

Nauka języka obcego w trakcie wakacji to doskonały pomysł. Jeśli jeszcze znajdzie się korzystną ofertę, to już nie ma się nad czym zastanawiać. Proponujemy Państwu intensywny wakacyjny kurs Konwersacje przez wakacje w super promocyjnej cenie. Każdy kto w trakcie zapisów w sekretariacie szkoły będzie miał przy sobie wydruk niniejszej aktualności zapłaci połowę ceny -  jedynie 290 zł. - Do wyboru angielski, niemiecki, hiszpański, włoski i francuski - poziom początkujący (Starter) i średniozaawansowany.

Zakończ kurs w BEST międzynrodowym certyfikatem - już od 80zł
2014-05-15

Każdy kurs w BEST CJO kończy się egzaminem wewnętrznym, po którym słuchacz, który zaliczył egzamin, otrzyma dwujęzyczny certyfikat ukończenia kursu. Jednakże zachęcamy do zakończenia kursu wybierając dodatkowo jeden z oferowanych przez BEST CJO certyfikatów międzynarodowych: Certyfikat Europejski Cert-EU (bez dodatkowego egzaminu - wszystkie języki) lub międzynarodowy certyfikat ETS Global wraz z egzaminem: TOIEC, TOEIC Bridge (angielski), WiDaF, WiDaF Basic (niemiecki), TFI (francuski). Podchodząc do egzaminu otrzymują Państwo ocenę punktową. Na tej podstawie oceniany jest Państwa poziom, co oznacza że egzamin ETS jest zawsze egzaminem ZDANYM.

Kursy młodzieżowe pod patronatem Educational Testing Service.
2013-09-05

Od roku szkolnego 2013/2014 w ramach ścisłej współpracy BEST CJO i amerykańskiej firmy Educational Testing Service wszystkie młodzieżowe kursy języka angielskiego dla osób od 11 do 17  roku życia zakończone będą międzynarodowym egzaminem TOEFL® Junior™. Nie wpłynie to na cenę kursu, a będzie okazją do zdobycia prawdziwego certyfikatu międzynarodowego.

Zakończyła się tegoroczna Olimpiada BEST CJO. Znamy zwycięzców.
2014-04-10

Pod koniec marca uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz kursanci BEST CJO, którzy pomyślnie przeszli pierwszy etap tegorocznego konkursu kulturowo-językowego zmierzyli się w ostatniej fazie rywalizacji. Na tym etapie, uczestnicy musieli popisać się wiedzą o kulturze krajów anglojęzycznych oraz języku angielskim. Najlepsi dołączyli do grona zwycięzców konkursu plastycznego dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych, który został rozstrzygnięty w połowie marca.

 

 

NOWOŚĆ - Sesje otwarte niemieckiego egzaminu WiDaF w BEST CJO
2014-05-09

Miło nam poinformować, iż od maja 2014r. Best Centrum Języków Obcych uruchamia sesje otwarte międzynarodowego egzaminu języka niemieckiego w biznesie: WiDaF (Deutsch als Fremdsprache in der Wirtschaft) od poziomu A1 do C2. Sesje odbywać sie będa w BEST CJO w Tychach i w Bielsku-Białej. Ten prestiżowy egzamin stowrzony przez Niemiecko-Francuską Izbę Handlową bardzo często wykorzystywany jest przez firmy jako narzędzie do pomiaru efektywności szkoleń, certyfikacji oraz selekcji pracowników. Zapraszamy do zapisów on-line.

Jedyna w swoim rodzaju uczta kinomana. Co roku na wiosnę w Tychach!

Wyszukiwarka kursów
Newsletter
PHU BEST Centrum Języków Obcych, ul. Kopernika 1B, 43-100 Tychy, Poland, tel. +48 32 217 78 01, fax. +48 32 747 30 73, e-mail: info@bestcentrum.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010, BEST, Projekt i realizacja Grupa Leonardo