Uzupełnij nick w profilu

Zamknij
Kursy językowe
Sonda
Ile lat uczysz się języków w Best CJO?
1 rok
2 lata
3 lata
4 lata
5 lat
6 lat i więcej
    Aktualności
Świąteczna przerwa wielkanocna
2013-03-21

Wszystkim naszym Słuchaczom życzymy Wesołych i Rodzinnych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Śmingusa Dyngusa.


FERIE:
Przypominamy, iż w dniach od 17 kwietnia 2014 do 22 kwietnia 2014 (włącznie) zajęcia językowe w BEST CJO nie odbywają się w związku z przerwą świąteczną. Od dnia 23 kwietnia 2014 (środa) zajęcia odbywać się będą według planu.

Zakończyła się tegoroczna Olimpiada BEST CJO. Znamy zwycięzców.
2014-04-10

Pod koniec marca uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz kursanci BEST CJO, którzy pomyślnie przeszli pierwszy etap tegorocznego konkursu kulturowo-językowego zmierzyli się w ostatniej fazie rywalizacji. Na tym etapie, uczestnicy musieli popisać się wiedzą o kulturze krajów anglojęzycznych oraz języku angielskim. Najlepsi dołączyli do grona zwycięzców konkursu plastycznego dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych, który został rozstrzygnięty w połowie marca.

 

 

Kino auf Deutsch - zapraszamy na wieczór filmowy w BEST CJO.
2014-04-03

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w imprezie kulturowej Kino auf Deutsch. Wieczór filmowy odbędzie się 11 kwietnia (piątek) o godz. 17:20 w BEST CJO w Tychach. Zaproszenie kierujemy w szczególności do Kursantów z grup języka niemieckiego, ale także do osób uczących się pozostałych języków (w tym przypadku prosimy o wcześniejsze zgłoszenie w sekretariacie). Gwarantujemy dobrą zabawę w języku niemieckim, przekąski i napoje. 

VII Olimpiada BEST dla szkół podstawowych i gimnazjów - wyniki.
2014-03-14

Dobra znajomość gramatyki i słownictwa oraz, w przypadku osób młodszych, pomysłowość, talent  i niebagatelna wyobraźnia to elementy składowe sukcesu.

Już po raz siódmy mogli się o tym przekonać wszyscy rywalizujący w Olimpiadzie z języka angielskiego organizowanej przez BEST CJO. Jak zwykle do udziału w zabawie zaproszeni zostali uczniowie z okolicznych gimnazjów, a także szkół podstawowych. Odzew był naprawdę duży, a komisja konkursowa miała w czym wiebierać. Poznajmy zatem rezultaty tych wyborów i pogratulujmy zwycięzcom.

X Olimpiada dla uczniów BEST CJO.
2014-03-14

Tradycyjnie juz wśród Kursantów BEST CJO wyłoniliśmy finalistów Olimpiady z języka angielskiego. W tym roku szkolnym przypada już dziesiąta edycja tego konkursu językowego. Zanim do udziału w nim zaprosiliśmy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, rywalizacja toczyła się wyłącznie wśród kursantów BEST CJO. Tegorocznym uczestnikom gratulujemy wspaniałych wyników, a najlepszych z najlepszych, zapraszamy do udziału w FINALE OLIPIADY, który odbędzie się w dniu 29 marca 2014 w siedzibie szkoły w Tychach. Wszystkim już teraz życzymy POWODZENIA.

Nowe kursy norweskiego w BEST CJO.
2014-02-17

Wszystkich zainteresowanych nauką języka norweskiego informujemy, że w najbliższym czasie w BEST CJO w Tychach oraz w Bielsku-Białej startują nowe kursy. Otwieramy grupy dla osób początkujących oraz na poziomach A2 i B1.

 

W trakcie jednego semestru, we wszystkich grupach zrealizowany zostanie materiał przewidziany dla kursów całorocznych. W przyszłym roku szkolnym, można będzie zatem, kontynuować naukę na kolejnym poziomie. Po ukończeniu kursu Studenci otrzymają dwujęzyczne certyfikaty, potwierdzające znajomość języka na danym poziomie.

 

 

 

Jedyna w swoim rodzaju uczta kinomana. Co roku na wiosnę w Tychach!

Wyszukiwarka kursów
Newsletter
PHU BEST Centrum Języków Obcych, ul. Kopernika 1B, 43-100 Tychy, Poland, tel. +48 32 217 78 01, fax. +48 32 747 30 73, e-mail: info@bestcentrum.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010, BEST, Projekt i realizacja Grupa Leonardo