Kursy językowe z dofinansowaniem do 80% z UE dla pracowników! - Best Centrum

Kursy językowe z dofinansowaniem do 80% z UE dla pracowników!

Jako właściciel firmy chciałbyś podnieść kwalifikacje zarówno swoje, jak i swoich pracowników oraz chętnie skorzystałbyś z dofinansowania UE? BEST CJO wraz z Bazą Usług Rozwojowych wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Już teraz Ty i Twoi pracownicy mogą otrzymać aż do 80% dofinansowania na kursy językowe w BEST CJO. Pomożemy załatwić wszelkie formalności zapraszamy.

Dzięki temu, żę BEST Centrum Języków Obcych jest zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) możesz skorzystać z dofinansowania Unii Europejskiej na kursy językowe w naszej szkole lub w Twojej firmie.

BUR jest to ogólnodostępna, bezpłatna baza ofert usług rozwojowych świadczonych w różnych formach (m.in. kursy języków obcych), dzięki którym instytucje i osoby prywatne prowadzące działalność gospodarczą mogą podnosić swoje kwalifikacje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe refundowane ze środków UE na lata 2014-2020.

W zależności od wielkości Twojego przedsiębiorstwa możesz uzyskać nawet do 80% dofinansowania na kursy językowe.

Jak uzyskać dofinansowanie?

1. Zarejestruj bezpłatnie profil przedsiębiorstwa oraz dodaj pracownika do profilu Przedsiębiorstwa w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) – kliknij TUTAJ
2. Wyszukaj w BUR usługi rozwojowe dopasowane do potrzeb Twojej firmy.
3. Jeśli wybrany przez Ciebie / Twoich pracowników kurs lub poziom językowy nie jest widoczny w bazie BUR zadzwoń do BEST CJO (801 011 036) lub wyślij e-mail (bur@bestcentrum.pl) i zapytaj o możliwość zapisu. Zrobimy dla Ciebie rezerwację miejsca w grupie i utworzymy w bazie BUR kurs językowy.
4. Procedura związana ze staraniem się o dofinansowanie na kurs rozpoczyna się od wysyłki fiszki wniosku do Operatora, zgodnie z harmonogramem, który dostępny jest TUTAJ
5. Wypełnij i wyślij fiszkę wniosku za pomocą systemu ePUAP a następnie złóż dokumenty zgłoszeniowe do operatora we wskazanym przez niego terminie.
6. Umowa o dofinansowanie zostanie podpisana z Operatorem po zweryfikowaniu poprawności dokumentów i wydaniu pozytywnej decyzji.
7. Operator wyliczy dla Ciebie także wysokość wkładu własnego i podpisze umowę wsparcia.
8. Następnym krokiem jest wpłacenie wkładu własnego na wskazanego przez operatora konto i zapisanie się na wybraną usługę w BUR.
9. Po zakończeniu kursu wypełniasz w bazie usług rozwojowych krótkie ankiety oceniające usługę i składasz dokumenty rozliczeniowe do Operatora, które my dla Ciebie przygotujemy.
10. Dodatkowe informacje w/s dokumentów i procedur otrzymasz kontaktując się z Operatorami, telefony poniżej.

*Pamiętaj aby przed wyborem kursu w BUR zarezerwować miejsce na wybranym kursie w BEST CJO oraz zrobić test językowy, aby poznać swój poziom. Do tego użyj ZAPISU ON-LINE wpisując w miejsce KOD PROMOCYJNY słowo “BUR” oraz wybierz propozycję zrobienia TESTU. Po zakończeniu zapisu on-line, pracownik BEST CJO potwierdzi miejsce i można rozpocząć procedurę załatwiania dofinansowania w BUR. Jeżeli kurs już trwa, będzie można już chodzić na kurs a my damy Państwu czas ok 2 tygodnie na załatwienie formalności z Operatorem i podpisanie “Umowy o dofinansowanie”. Na końcu podpisują Państwo “Umowę uczestnictwa w kursie z BEST CJO” w naszej szkole.

 Terminy składania dokumentów o dofinansowanie

  • Nie wcześniej niż 6 miesięcy i nie później niż 2 miesiące przed rozpoczęciem kursu – termin złożenia fiszki wniosku a następnie dokumentów o dofinansowanie u Operatora
  • 20 dni roboczych – weryfikacja dokumentów przez Operatora, czyli jeżeli kurs rozpoczyna się np. w pażdzierniku to fiszki wniosku o dofinansowanie usług rozwojowych należy wysłać elektronicznie już w sierpniu.
  • W trakcie załatwiania dofinansowania można już uczestniczyć w grupowym kursie językowym, po wcześniejszym ustaleniem tego z BEST CJO. Dotyczy to zwłaszcza osób*, które rozpoczynają proces ubiegania sie w BUR o dofinansowanie z terminem krótszym niż 2 miesiące do rozpoczęcia zajęć grupowych, np. we wrześniu lub październiku. Dołączenie do zajęć grupowych w kolejnych miesiącach wiąże się z utratą zajęć.
  • W wypadku zajęć indywidualnych kurs rozpoczyna się po zakończeniu procesu ubiegania się o dofinansowanie w BUR, a rozpoczęcie zajęć jest możliwe w każdym miesiącu bez utarty jakichkolwiek zajęć.


*
Gdyby pracownik państwa firmy spóźnił się na rozpoczęcie kursu, a chciał do niego dołączyć, to istnieje możliwość, aby BEST CJO stworzył usługę w BUR specjalnie pod daną osobę. W takim celu najpierw trzeba zgłosić taką potrzebę do BEST CJO i po stworzeniu nowej usługi w BUR przez szkołę można udać się do Operatora z wnioskiem o dofinansowanie.

Operatorzy

Obecnie wnioski o dofinansowanie Operatorzy przyjmują w systemie rotacyjnym. Terminy przyjmowania wniosków znajdują się na tej stronie: https://www.bur.fgsa.pl/nabor/


*Operatarzy w woj. śląskim, w naszej najbliższej okolicy:

Fundusz Górnośląski S.A. w Katowicach (FG1)

Fundusz Górnośląski S.A. w Katowicach  (drugi projekt ogólnowojewódzki)

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Obszar strategicznej Interwencji

Przydatne linki:


Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji lub pomocy to:

  • osoby/firmy zainteresowane kursem stacjonarnym w naszych szkołach prosimy o przesłanie e-maila na info@bestcentrum.pl z dopiskiem o którą oddział BEST CJO chodzi oraz który kurs Państwa interesuje.
  • osoby/firmy zainteresowane kursem dedykowanym (np. w firmie) prosimy o przesłanie e-maila na szkolenia@bestcentrum.pl. W wiadomości prosimy napisać: imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon, liczbę pracowników zainteresowanych kursem, jakiego języka będzie dotyczyć szkolenie, informacje czy chodzi o zajęcia indywidualne czy grupowe.


Więcej informacji pod numerem infolinii BEST CJO TEL. 801 011 036 

powrót

Zobacz inne aktualności