Egzamin BEST A1 - Best Centrum

Egzamin BEST A1

BEST A1

Egzamin BEST A1 to rozwiązanie kierowane do osób, które chcą w sposób rzetelny i obiektywny potwierdzić znajomość języka obcego na poziomie podstawowym, ale nie mają możliwości lub chęci podchodzenia do egzaminu międzynarodowego. Egzamin może być zorganizowany zarówno na życzenie osób indywidualnych, jaki i na zlecenie firm jako forma audytu do weryfikacji kompetencji językowych pracowników. Nie trzeba czekać na ustalone odgórnie sesje, a wykwalifikowany egzaminator może przeprowadzić egzamin nawet dla jednej osoby w dogodnym dla niej terminie. Kandydaci, którym uda się zdać egzamin BEST, otrzymują dwujęzyczny certyfikat lub zaświadczenie potwierdzające nabyte kompetencje językowe na danym poziomie. Czas oczekiwania na certyfikat wynosi do 2 dni, co dla osób, które muszą szybko potwierdzić znajomość języka jest kluczowe. Tego rodzaju dokument jest cennym dodatkiem do CV i w wielu przypadkach ułatwia osiągnięcie celów zawodowych i edukacyjnych.

Instytucja certyfikująca

BEST CJO to jedna z największych szkół językowych w województwie śląskim. Od 1996 r. pomaga osobom indywidualnym i pracownikom firm w rozwijaniu sprawności językowych i poszerzaniu kompetencji niezbędnych do realizacji celów związanych z karierą i edukacją. Wykwalifikowana kadra, otwartość na zmiany i nowoczesne rozwiązania edukacyjne, a także systematyczne badanie potrzeb kursantów sprawiają, że BEST CJO od lat przoduje w rankingu najlepszych szkół językowych w prestiżowym rankingu Book of Lists wydawnictwa Warsaw Business Journal. Jako jedyna placówka ze Śląska uplasowała się w ścisłej trójce tego zestawienia. W ofercie szkoły są nie tylko kursy z ponad 28 języków, ale także najbardziej popularne egzaminy międzynarodowe oraz wewnętrzne egzaminy BEST, po które chętnie sięgają osoby indywidualne, a także działy HR firm z różnych branż

Z jakiego języka?

Sprawdź, z jakiego języka można zdać egzamin BEST A1 i otrzymać dwujęzyczny certyfikat.

Dla kogo egzamin

Sprawdź, jakim grupom w szczególności rekomendujemy BEST A1.

Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla dorosłych
Dla firm

Tryb egzaminu

W dzisiejszych czasach możliwości co do formy i sposobów zdawania egzaminów są bardzo urozmaicone. Sprawdź możliwe tryby egzaminu.

Opis egzaminu

Egzamin BEST A1 kładzie nacisk na umiejętność posługiwania się strukturami językowymi w realistycznych kontekstach, zaczerpniętych z życia codziennego. Testuje wszystkie sprawności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie.

Co powinien umieć kandydat?

Egzamin BEST A1 odpowiada poziomowi podstawowemu wedle poziomów biegłości językowej Skali Rady Europy (Common European Framework of Reference). Przystępując do egzaminu, kandydat powinien umieć komunikować się w życiu codziennym, posługiwać się potocznie używanymi zwrotami i podstawowym słownictwem. Potrafi na przykład przedstawić siebie lub inną osobę oraz zadać jej pytania dotyczące podstawowych kwestii oraz odpowiedzieć na pytania tego samego typu. Porozumiewa się z innymi w prosty sposób, jeśli jego rozmówcy mówią wolno i wyraźnie oraz wykazują chęć współpracy. Jest w stanie napisać krótki list nieformalny, notatkę, czy sporządzić krótki opis.

Osoby, którym uda się zdać egzamin otrzymują dwujęzyczny certyfikat lub zaświadczenie potwierdzające znajomość języka obcego na poziomie A1. Nauka języka to żmudny proces, wymagający silnej motywacji. Możliwość pochwalenia się certyfikatem BEST z pewnością pozytywnie wpływa na jej wysoki poziom i zachęca do dalszej pracy i nauki.

Cena egzaminu

W celu ustalenia aktualnej ceny egzaminu  prosimy o kontakt mailowy pod adresem: egzaminy@bestcentrum.pl

Poziomy egzaminów

Sprawdź, na jakich poziomach dostępny jest egzamin BEST A1.

W jakim oddziale zdasz egzamin

Rodzaje egzaminów

Poziomujący, potwierdzający stopień, a może ogólny? Sprawdź, jakim rodzajem egzaminu jest BEST A1.

KORZYŚCI

W cenie egzaminu

Wybierając egzamin BEST A1, możesz cieszyć się przydatnymi opcjami dodatkowymi w cenie egzaminu.

dodatkowo płatne

Powiększ pakiet o dodatkowe korzyści

„BEST” Centrum Egzaminacyjne proponuje zdającym szereg dodatkowych korzyści, z których możesz skorzystać odpłatnie w atrakcyjnej cenie, jeśli tylko chcesz.

Co chcesz dalej zrobić?