Kursy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

Online

Zajęcia ONLINE w systemie 1na1, 1na2 lub 1na3 są traktowane jak zajęcia indywidualne. 

 

Zajęcia indywidualne sprzedajemy w pakietach po 12, 24, 36 i 48 godzin. Im więcej kupujesz, tym mniej płacisz za godzinę. Zajęcia indywidualne moga być w szkole BEST, w domu lektora, u klienta albo on-line (przez komunikator) Opis zajęć indywidualnych znajduje sie TUTAJ a cennik znajduję się  TUTAJ.

 

Możliwe komunikatory do prowadzenia zajęć video:

- skype https://www.skype.com/pl/

- whatsapp https://www.whatsapp.com/?lang=pl

- viber https://www.viber.com/

- messanger https://www.messenger.com/

- zoom https://zoom.us/

* * * * * * * * * * *

Poszukujesz najlepszych kursów językowych online?

Poznaj „BEST” Centrum Języków Obcych jedną z najlepszych szkół językowych w Polsce (wg Business Warsaw Journal) w nowoczesnej odsłonie. Korzystaj na odległość z naszego wieloletniego doświadczenia w nauczaniu języków obcych

Ekspercka wiedza lektorów, sprawdzona pod względem skuteczności, autorskie metody nauczania BEST Communication Method®, TEENER by BEST®KIDDO by BEST® i nowoczesne technologie to nasz patent na prawdziwy kurs językowy online.

Pomogliśmy już tysiącom Kursantom przełamać barierę językową i opanować język obcy na pożądanym poziomie – teraz czas na Ciebie! Gwarantujemy jakość i metody pracy jak na kursach stacjonarnych, ale w nowoczesnej i interaktywnej formie.

Bez wychodzenia z domu, uczy się razem z nami i rozwijaj kompetencje językowe. W biurze, pokoju, na kanapie czy w fotelu – w pełnym skupieniu, tak jak Tobie wygodnie!

 

NIE ZWLEKAJ! PRZEKONAJ SIĘ O ZALETACH NAUKI ONLINE JUŻ DZIŚ.
  • Wygoda - Uczysz się tam, gdzie tylko chcesz, z dowolnego miejsca na świecie.
  • Oszczędność czasu - Bez pospiechu i nerwów, odpalasz laptop czy tablet i rozpoczynasz naukę. Czas, który musiałbyś przeznaczyć na dojazd i stanie w korkach w drodze na kurs stacjonarny, możesz spożytkować w bardziej przyjemny sposób.
  • Dopasowanie do Twoich potrzeb - Wybierając naukę online, nie musisz dopasowywać się do oferty. To oferta dopasowuje się do Ciebie i Twoich potrzeb. Sam decydujesz o formie (zajęcia indywidualne lub wspólnie z bliską osobą ) i czasie, który możesz i chcesz przeznaczyć na naukę.
  • Skuteczność - Indywidualny system nauczania, czy nauka wspólnie z maksymalnie dwójką bliskich Ci osób, to nie tylko komfort, ale także możliwość dopasowania tempa nauki do Twoich potrzeb, a programu kursu do Twoich oczekiwań. Uwaga lektora skupiona jest na Tobie lub maksymalnie trzech Uczestnikach. To daje możliwość reagowania i modyfikowania programu, jeśli lektor zauważy taką konieczność, a Tobie pewność, że dobrze przyswoiłeś materiał. Wszystko to korzystnie wpływa na skuteczność nauki.

 

 

DLACZEGO KURSY ONLINE W „BEST” CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH TO PRAWDZIWA NAUKA ONLINE?
  • Spotykasz się z lektorem w czasie rzeczywistym  widzicie się i słyszycie. Lektor nie tylko przekazuję wiedzę, ale też stymuluje do podejmowania aktywności i monitoruje przebieg zajęć. Jeśli jakieś zagadnienie np. gramatyczne będzie dla Ciebie niezrozumiałe, możesz w każdej chwili dopytać. Zupełnie inaczej niż w niektórych szkołach, gdzie kursy online to po prostu zestaw nagrań audio i video do samodzielnego przyswojenia, bez kontaktu ucznia z lektorem.
  • Zajęcia są prowadzone zgodnie z wytycznymi autorskiej BEST Communication Method®, którą rozwijamy i ulepszamy na bieżąco od 25 lat. Ta metoda skoncentrowana jest na praktycznych aspektach języka i rozwijaniu umiejętności spontanicznego i sprawnego komunikowania się. Nauka na odległość za pośrednictwem komunikatorów, w żaden sposób nie koliduje z założeniami metody, które mogą być realizowane także w formie zdalnej. Co to dla Ciebie oznacza? Przede wszystkim gwarancję tego, że nic nie tracisz i możesz tak samo jak Uczestnicy kursów stacjonarnych korzystać z wypracowanych i skutecznych rozwiązań edukacyjnych, i w takim samym stopniu ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne.
  • Zajęcia online to bogactwo ciekawych i interaktywnych materiałów. Tak samo jak w przypadku tradycyjnych spotkań stacjonarnych, lektorzy dopasowują pomoce multimedialne do zainteresowań i poziomu zaawansowania Uczestników. Wykorzystują autentyczne nagrania radiowe, telewizyjne, artykuły, filmy video, które pokazują realne sytuacje z życia codziennego i zapoznają z językiem potocznym. Dzięki temu, uczysz się nie tylko nowych słów i struktur językowych, ale także pewnego rodzaju zachowań i reakcji, które wykorzystasz w realnym życiu.

 

Jak się zapisać na zajęcia ONLINE?

ZAJĘCIA GRUPOWE ONLINE

1. Wejdź na PLAN ZAJĘĆ,

2. W planie wybierz oddział BIELSKO-BIAŁA (ten oddział obsługuje zajęcia ONLINE w naszej sieci BEST CJO),

3. Wybierz interesujący cię język i wyszukaj kurs,

4. Jeżeli nie wiesz na jakim poziomie jesteś, wykonaj TEST,

5. Wybierz interesujący cię kurs i kliknij ZAPISZ, następnie wypełnij formularz zapisu. Dzięki ZAPISOWI ONLINE dostaniesz dodatkowe 20zł do aktualnego RABATU :),

6. Po otrzymaniu przez BEST CJO twojego formularza, skontaktujemy się z tobą w celu potwierdzenia grupy i dokończenia zapisu,

7. Jeżeli nie wiesz lub nie widzisz grupy, która cię interesuje albo masz inne pytania - zadzwoń do nas na 500 161 868 lub napisz: online@bestcentrum.pl

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE ONLINE

1. Zapoznaj się z opisem zajęć indywidualnych TUTAJ i ich CENNIKIEM
Pamiętaj na zajęcia online może chodzić do 3 osób na tym samym poziomie, ale to ty zapisujesz od razu 2 lub 3 osoby (rodzeństwo, małżeństwo, partnerzy, przyjaciele, znajomi itp). BEST nie pośredniczy w szukaniu pary do zajęć indywidualnych, w takim wypadku należy skorzystać z zapisu na ZAJĘCIA GRUPOWE (patrz powyżej). 

2. Zastanów się jaki JĘZYK i PAKIET ZAJĘĆ cię interesuje (12, 24, 36 lub 48 godzin zegarowych), 

3. Zastanów się nad CZĘSTOTLIWOŚCIĄ ZAJĘĆ na tydzień oraz długością lekcji (40, 45, 60, 90 lub 120 minut, dla dzieci 3-8 lat można wybrać także lekcje po 30 minut),

4. Zastanów się nad swoją DYSPOZYCYJNOŚCIĄ CZASOWĄ na zajęcia online (czym szersza będzie twoja dostępność czasowa tym szybciej znajdziemy lektora dla ciebie),

5. Następnie zadzwoń do nas na 500 161 868 lub napisz: online@bestcentrum.pl i podaj informacje z punktów 2, 3 i 4, 

6. Po otrzymaniu przez BEST CJO twojego zapytania, poszukamy lektora i dokończymy formalności, 

7. Jeżeli masz pytania - zadzwoń do nas na 500 161 868 lub napisz: online@bestcentrum.pl

UWAGA: Pracujemy nad nową stroną dedykowaną indywidualnym kursom online, która już wkrótce ukaże się pod adresem www.bestcentrum.online. Dzięki tej stronie zapis na indywidualne kursy online będzie jeszcze szybszy i łatwiejszy. 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij