Kursy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

Weekendowe / francuski

Specjalnie dla wszystkich tych, którzy w natłoku codziennych obowiązków nie mogą poświęcić dwóch dni w tygodniu na naukę języka prowadzimy kursy piątkowe i sobotnie.

Standardowy kurs weekendowy obejmuje spotkania, odbywające się raz w tygodniu w piątki lub soboty (w zależności od wybranej opcji)  w godzinach rannych lub/i popołudniowych.

Język to komunikacja, dlatego umiejętności konwersacyjne i komunikacyjne naszych Studentów zawsze stawiamy na pierwszym planie. Zajęcia prowadzimy zgodnie z wytycznymi metody komunikacyjnej, która szczególny nacisk kładzie na rozwój praktycznych umiejętności, takich jak: mówienie i rozumienie ze słuchu. Zdajemy sobię sprawę, że język to także inne sprawności - czytanie, pisanie oraz gramatyka. Kurs pomaga opanować wszystkie te umiejętności w stopniu odpowiednim do poziomu zaawansowania, a przede wszystkim tak, aby można je było wykorzystać w praktyce.

W trakcie zajęć wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały dydaktyczne francuskiego wydawnictwa CLE International- podręcznik bogato suplementowany dodatkowymi materiałami, rozszerzającymi zarówno słownictwo oraz gramatykę, jak i umiejętności konwersacyjne. Każdy Student otrzymuje wszystkie wyżej wymienione pomoce bezpłatnie.

 

Poziomy zaawansowania w zakresie języka francuskiego oraz przykładowe ścieżki rozwoju językowego w zależności od wieku kursanta - sprawdź TUTAJ

 

 

 

Kursy Weekendowe/język francuski prowadzone są w oddziałach BEST CJO:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij