Kursy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

Weekendowe / chiński

Specjalnie dla wszystkich tych, którzy w natłoku codziennych obowiązków nie mogą poświęcić dwóch dni w tygodniu na naukę języka prowadzimy kursy piątkowe i sobotnie.

 

Standardowy kurs weekendowy obejmuje spotkania, odbywające się raz w tygodniu w piątki lub soboty (w zależności od wybranej opcji)  w godzinach rannych lub/i popołudniowych.

Język to komunikacja, dlatego umiejętności konwersacyjne i komunikacyjne naszych Studentów zawsze stawiamy na pierwszym planie. Zajęcia prowadzimy zgodnie z wytycznymi metody komunikacyjnej, która szczególny nacisk kładzie na rozwój praktycznych umiejętności, takich jak: mówienie i rozumienie ze słuchu. Zdajemy sobię sprawę, że język to także inne sprawności - czytanie, pisanie oraz gramatyka. Kurs pomaga opanować wszystkie te umiejętności w stopniu odpowiednim do poziomu zaawansowania, a przede wszystkim tak, aby można je było wykorzystać w praktyce.

W trakcie zajęć wykorzystujemy nowoczesne podręczniki i materiały dydaktyczne renomowanych wydawnictw językowych, które dodatkowo bogato suplementowane są  źródłami, rozszerzającymi zarówno słownictwo oraz gramatykę, jak i umiejętności konwersacyjne. Każdy Student otrzymuje te wszystkie materiały bezpłatnie.

 

 

 

Kursy Weekendowe/język chiński prowadzone są w oddziałach BEST CJO:

Język chiński - Sprawdź wszystkie dostępne rodzaje kursów:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij