Kursy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

Dziecięce KIDDO / hiszpański

Poziomy Kiddo 

 

Kiddo Mini A

Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 3 lat, w cenie kursu podręcznik oraz pakiet młodego kursanta. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 35 minut.

Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 4 lat, w cenie kursu podręcznik oraz pakiet młodego kursanta. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut.

Kiddo Mini C

Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 5 lata, w cenie kursu podręcznik oraz pakiet młodego kursanta. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut.

Kiddo Starter

Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 6 lat, w cenie kursu podręcznik, ćwiczenia oraz pakiet młodego kursanta. Kurs składa się 27 spotkań. Zajęcia odbywają się  raz w tygodniu i trwają 75 minut.

Kiddo 1

Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 7 lat, w cenie kursu podręcznik, ćwiczenia oraz pakiet młodego kursanta. Kurs składa się 27 spotkań. Zajęcia odbywają się  raz w tygodniu i trwają 75 minut.

Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 8-10 lat. W cenie kursu podręcznik, ćwiczenia oraz pakiet młodego kursanta. Kurs składa się 27 spotkań. Zajęcia odbywają się  raz w tygodniu i trwają 75 minut.

Kiddo 3

Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 9-11 lat. W cenie kursu podręcznik, ćwiczenia oraz pakiet młodego kursanta. Kurs składa się 27 spotkań. Zajęcia odbywają się  raz w tygodniu i trwają 75 minut.

Kiddo 4

Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 10-11 lat. W cenie kursu podręcznik, ćwiczenia oraz pakiet młodego kursanta. Kurs składa się 27 spotkań. Zajęcia odbywają się  raz w tygodniu i trwają 75 minut.

 

* Kursanci od poziomu Kiddo 2 w celu najtrafniejszego przydziału do grupy piszą test poziomujący

* Kurs Kiddo Mini jest dostępny w wybranych oddziałach BEST CJO

Poziomy zaawansowania w zakresie języka angielskiego oraz przykładowe ścieżki rozwoju językowego w zależności od wieku kursanta - sprawdź TUTAJ

Kursy Dziecięce KIDDO/język hiszpański prowadzone są w oddziałach BEST CJO:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij