Czechowice-Dz.

Galeria

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Piąta edycja konkursu Master of English

Piąta edycja konkursu Master of English

Gimnazjum Katolickie w Czechowicach-Dziedzicach było organizatorem konkursu „Master of English” dla uczniów klas V-VI szkół podstawowych w którym BEST Centrum Języków Obcych było sponsorem nagrody głównej – semestralnego kursu językowego.

W kwietniowy poranek 11.04.2017r. w murach Gimnazjum stawili się najlepsi z najlepszych. Na konkursowiczów, oprócz typowych zadań z gramatyki i słownictwa, czekały zmagania z fragmentem filmowym, piosenką i grą „Milionerzy”. Jednym z zadań było również stworzenie komiksu. Aby forma konkursu była przede wszystkim zabawą, większość zadań przygotowana została z wykorzystaniem technik informacyjno-komunikacyjnych. Po wyczerpujących zmaganiach na uczestników czekał słodki poczęstunek.

Zwycięzcą konkursu została uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju – Miriam Raczek, a kolejne miejsca zajęli: Łukasz Kapuśnik (ZS w Zabrzegu) – miejsce II, Katarzyna Bierska (SP7) – miejsce III. W gronie finalistów znaleźli się również: Oliwia Cudnik (SP3), Mateusz Kopeć (SP3), Maciej Mazanowski (SP3), Hanna Moś (SP3), Dominika Antonik (SP4), Nikola Kost (SP5), Zofia Telok (ZSP w Bronowie), Albert Mastrowski (SP 1 w Goczałkowicach – Zdroju) oraz Antonella Italiano (ZS w Zabrzegu). 

GRATULUJEMY !!!

powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij