Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2021-09-10

Złóż życzenia i WYGRAJ 25 kursów na 25 LAT BEST. Zapisz się i wygraj LOT BALONEM lub MASAŻ CZEKOLADĄ!

BEST CJO zaprasza na 25 URODZINY. Do wygrania 100 NAGRÓD o łącznej wartości 30 000zł!!! Jesteś NOWYM KLIENTEM? Złóż nam życzenia i wygraj 1 z 25 semestralnych kursów językowych! Jesteś już NASZYM KURSANTEM? Wygraj lot balonemlub motolotnią, masaż czekoladą, sok na bungee, lot w tunelu aerodynamicznym, życzenia od Roberta Lewandowskiego czy też bilety do parku rozrywki ENERGYLANDIA lub do największego aquaparku w Europie SUNTAGO!

W tym roku BEST CJO ma podwójną okazję do świętowania: jubileusz 25-lecia i awans z 5 na 3 miejsce w rankingu Book of Lists renomowanego wydawnictwa Business Warsaw Journal w kategorii najlepszych szkół językowych w Polsce oraz miano jedynej szkoły ze Śląska, której udało się znaleźć w tym zacnym gronie. Można pomyśleć, że taki skok na podium to urodzinowy prezent, ale jest to raczej nagroda za dynamiczny rozwój szkoły i ciężką pracę całego zespołu BEST CJO.

Do hucznego celebrowania sukcesu i okrągłej rocznicy zaproszeni są wszyscy i nowi klienci i kontynuujący kursanci. W Konkursie dla nowych klientów na najlepsze życzenia urodzinowe dla BEST CJO do wygrania jest aż 25 kursów językowych! W urodzinowej Loterii dla kursantów BEST CJO można zgarnąć bardzo ciekawe nagrody m.in. rodzinny lot balonem nad Krakowem, masaż czekoladą, sok na bungee, lot w tunelu aerodynamicznym, życzenia od Roberta Lewandowskiego czy też bilety do parku rozrywki ENERGYLANDIA lub do największego aquaparku w Europie SUNTAGO.

 

KRÓTKA INSTRUKACJA JAK WYGRAĆ NAGRODY URODZINOWE OD BEST CJO

 

 

  • Nie jesteś jeszcze naszym kursantem?  - Weź udział w Konkursie i złóż BEST CJO życzenia urodzinowe! Forma dowolna (tekst, rysunek, grafika, nagranie, wideo). Masz czas do 23 września! Do zgarnięcia aż 25 kursów semestralnych!

 

  • Jesteś już naszym kursantem?  Weź udział w naszej Loterii! Start w październiku! Czeka aż 75 cennych nagród! W tym m.in. lot balonem lub paralotnią, masaż czekoladą, sok na bungee, lot w tunelu aerodynamicznym, życzenia od Roberta Lewandowskiego czy też bilety do parku rozrywki ENERGYLANDIA lub aquaparku SUNTAGO.

 

Zgłoś swój udział i wypełnij formularz na: www.bestcentrum.pl/konkursy              

 

             

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij