Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2019-05-24

TEDDY EDDIE już w Tychach, Czechowicach i Bieruniu! - ZAPISZ dziecko na lekcję pokazową i KURS z rabatem!

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

 

NAJWIĘKSZE ZALETY KURSU TEDDY EDDIE

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek!

Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka - żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Wyselekcjonowani lektorzy!

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Stały kontakt lektora z rodzicem!

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Bogaty zestaw kursanta!

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce z rączką mały uczeń znajdzie m.in.:

 • oryginalny, pełen treści podręcznik,
 • dostęp do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online,
 • mini-książeczkę z sekretnymi słowami.
 • A dla rodzica bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu oraz
 • Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

 

WYPRÓBUJ METODĘ TEDDY EDDIE

Zapisz się na lekcję pokazową!
 • w BEST CJO w Tychach, ul. Kopernika 1B - Zapisy pod nr tel. 500 169 042 lub tychy@bestcentrum.pl 

UWAGA NOWE TERMINY

 • terminy na 2022 już wkrótce 

16:00 - dzieci 2-3 lata (grupa START)
16:50 - dzieci 4-5 lat (grupa STANDARD)
17:40 - dzieci 6-7 lat  (grupy ABC i SCHOOL)

 

UWAGA NOWE TERMINY

 • terminy na 2022 już wkrótce

16:00 - dzieci 2-3 lata (grupa START)
17:00 - dzieci 4-7 lat (grupa STANDARD, ABC i SCHOOL)

 

 

 • UWAGA! Od 2022 roku TEDDY EDDIE także w BEST CJO w Bieruniu, ul. Macieja 1
 • Zapisy pod nr tel. 500 169 157 lub bierun@bestcentrum.pl 
 • Lekcje pokazowe: terminy już wkrótce 

 

Wypróbuj interaktywny Plac Zabaw!

Poznaj nasze gry na interaktywnym PLACU ZABAW. Pobierz aplikację ze sklep GOOGLE PLAY / APP STORE lub wejdź na stronę www.placzabaw.teddyeddie.pl i testuj gry dostępne w trybie gościa przez całe wakacje (do 31.08). 

 

Zobacz stronę Teddy Eddie!

Poczytaj więcej o metodzie Teddy Eddie, zobacz galerie, filmy i fragmenty zajęć na dedykowanej stronie Teddy Eddie 

 

www.facebook.com/TeddyEddieTychy

www.facebook.com/TeddyEddieCzechowice

 

Więcej o metodzie na stronie licencjonodawcy EduBears

 

UWAGA - W WAKACJE zapraszamy na kurs TEDDY EDDIE ON HOLIDAY za jedyne 290zł!

 

Zapraszamy!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij