Bieruń

Galeria

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Nasi lektorzy w Bieruniu

Oto nasi lektorzy:

  • Kierownik ds. metodycznych. Od roku 2004 czuwa nad wysokim poziomem kursów w BEST CJO. Regularnie pomaga wzbogacać warsztat pracy i unowocześniać metody nauczania całego zespołu. Każdego roku to właśnie w ręce Oli trafiają dziesiątki zgłoszeń od kandydatów na lektorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy, udaje jej się wybierać jedynie tych najlepszych. Doskonale wie na czym polega efektywne nauczanie języków obcych, ponieważ sama od wielu lat uczy języka angielskiego. W BEST CJO prowadzi kursy od 2001r. Jest lektorem w grupach na wyższych poziomach zaawansowania: egzaminacyjnych oraz konwersacyjnych.
  • Zastępca Kierownika ds. metodycznych, lektor języka angielskiego. W BEST CJO od roku 2005. Prowadzi kursy stacjonarne, przeważnie na wyższych poziomach zaawansowania, a także kursy firmowe. Od roku 2011 pełni funkcję zastępcy Kierownika ds. Metodycznych. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymał na Uniwersytecie Śląskim. Akredytowany egzaminator TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL, WIDaF, TFI.
  • Native Speaker języka angielskiego, pochodzi z Irlandii gdzie ukończył DIT Cathal Brugha w Dublinie. W 2018 został certyfikowanym nauczycielem zdobywając TEFL METHODOLOGY CERTIFICATE. W BEST od 2018 roku prowadzi zajęcia w grupach, firmowe i z klientem indywidualnym na poziomach A2 do C2.
  • Native Speaker języka angielskiego. Do BEST CJO trafił w roku 2010. Pochodzi z Lagos w Nigerii, jednak już jako dziecko przeprowadził się do Londynu. Ukończył inżynierię w Boston College. W BEST CJO prowadzi zajęcia w grupach, firmowe oraz z klientem indywidualnym.
  • Lektor języka angielskiego. Do zespołu BEST CJO dołączył w roku 2014. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach. W BEST CJO prowadzi zajęcia w grupach młodzieżowych, dorosłych oraz kursy w firmach.
  • Absolwentka Instytutu Języka Angielskiego Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu, ukończyła także Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach oraz Podyplomowe Studium Tłumaczy Języka Angielskiego Uniwersytetu Śląskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała ucząc języka angielskiego w liceum ogólnokształcącym, a także w trakcie praktyk studenckich gimnazjum oraz szkole podstawowej. Z BEST CJO związana jest od 2011 roku. Interesuje się kinem offowym, w szczególności ceni sobie czeski humor Petra Zelenki. Lubi czytać dzieła współczesnej literatury amerykańskiej Generacji X.
  • Lektorka języka niemieckiego. W BEST CJO od 2015 roku. Tytuł magistra germanistyki otrzymała na Uniwersytecie Śląskim. W naszej szkole prowadzi zajęcia dla dorosłych.
  • Lektorka języka angielskiego. Współpracę z BEST rozpoczęła w 2016 roku. Uczy w grupach dziecięcych i dorosłych, prowadzi również zajęcia indywidualne. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Oświęcimiu, kierunek filologia angielska.
powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij