Czechowice-Dz.

Galeria

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Lektorzy

 • Kierownik ds. metodycznych. Od roku 2004 czuwa nad wysokim poziomem kursów w BEST CJO. Regularnie pomaga wzbogacać warsztat pracy i unowocześniać metody nauczania całego zespołu. Każdego roku to właśnie w ręce Oli trafiają dziesiątki zgłoszeń od kandydatów na lektorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy, udaje jej się wybierać jedynie tych najlepszych. Doskonale wie na czym polega efektywne nauczanie języków obcych, ponieważ sama od wielu lat uczy języka angielskiego. W BEST CJO prowadzi kursy od 2001r. Jest lektorem w grupach na wyższych poziomach zaawansowania: egzaminacyjnych oraz konwersacyjnych.
 • Zastępca Kierownika ds. metodycznych, lektor języka angielskiego. W BEST CJO od roku 2005. Prowadzi kursy stacjonarne, przeważnie na wyższych poziomach zaawansowania, a także kursy firmowe. Od roku 2011 pełni funkcję zastępcy Kierownika ds. Metodycznych. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymał na Uniwersytecie Śląskim. Akredytowany egzaminator TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL, WIDaF, TFI.
 • Native Speaker języka angielskiego. Do BEST CJO trafił w roku 2010. Pochodzi z Lagos w Nigerii, jednak już jako dziecko przeprowadził się do Londynu. Ukończył inżynierię w Boston College. W BEST CJO prowadzi zajęcia w grupach, firmowe oraz z klientem indywidualnym.
 • Lektorka języka angielskiego. Do BEST CJO trafiła w roku 2006. Prowadzi zajęcia w grupach, firmowe oraz dla klientów indywidualnych. Ukończyła filologię angielską w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.
 • Lektorka języka niemieckiego. Z BEST CJO rozpoczęła współpracę w 2013 roku. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sosnowcu, specjalizacja: nauczyciel języka niemieckiego. Kolejnym etapem kształcenia były studia I stopnia na filologii germańskiej Uniwersytetu Śląskiego, a następnie studia magisterskie na tym samym kierunku. W BEST CJO uczy w grupach stacjonarnych oraz u klientów biznesowych,
 • Lektorka języka angielskiego. Z BEST CJO współpracuje od roku 2006. Ukończyła studia magisterskie w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Choć zawodowo związana także z dziennikarstwem i public relations, to jednak z zamiłowania jest lektorem języka angielskiego już od ponad 20 lat, a od kilku lat jest także certyfikowanym egzaminatorem Educational Testing Service.
 • Lektorka języka hiszpańskiego. Do BEST CJO trafiła w roku 2012. Prowadzi zajęcia grupowe oraz z klientem indywidualnym. Ukończyła filologię hiszpańską i amerykanistykę filologiczną na Uniwersytecie Łódzkim.
 • Lektorka języka francuskiego. W BEST CJO pracuje od roku 2011. Prowadzi zajęcia w grupach oraz kursy indywidualne. Ukończyła wyższe studia zawodowe na kierunku filologia romańska na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
 • Lektorka języka angielskiego. Z BEST CJO związana od 2007 roku. Prowadzi grupy dorosłych, a także zajęcia indywidualne i firmowe. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, na którym uzyskała tytuł magistra filologii angielskiej.
 • Lektorka języka angielskiego. W BEST CJO od roku 2009. Pracuje głównie z kursantami tymi najmłodszymi. Prowadzi też kursy indywidualne i w firmach. Magister filologii angielskiej. Studia wyższe ukończyła w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych.
 • Lektor języka rosyjskiego. Z BEST CJO współpracuje od roku 2010. Prowadzi zajęcia grupowe oraz z klientem indywidualnym.Ukończył studia na kierunku filologia, specjalność kultura Rosji i narodów sąsiednich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uzyskał tytuł doktora w 2014 roku.
 • Lektorka języka angielskiego. W BEST CJO pracuje od roku 2010. Uczy w grupach dla dorosłych i młodzieży. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymała w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.
powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij