Bieruń

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

O nas

Oddział BEST CJO w Bieruniu

Pierwszy oddział "BEST" CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH

"BEST" Centrum Języków Obcych powstało w 1996r. Od tego czasu udało nam się stworzyć szkołę na najwyższym poziomie, oferując studentom wszystko to, czego mogą oczekiwać od profesjonalnej placówki oświatowej.

Znaki najwyższej jakości przyznane BEST Centrum Języków Obcych to Akredytacja Kuratorium Oświaty w Katowicach (jako jedyna taka placówka w regionie), Akredytacja ELCL QA (European Language Competence Licence Quality Alliance). Instytucja szkoleniowa wpisana jest do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, posiada także status niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego. BEST Centrum Języków Obcych objęte jest patronatem renomowanego, brytyjskiego wydawnictwa Pearson. Jest także Otwartym Ośrodkiem Egzaminacyjnym amerykańskiej firmy edukacyjnej ETS - Educational Testing Services, a także członkiem sieci TELC.

O ODDZIALE W BIERUNIU

Oddział w Bieruniu został uruchomiony w połowie 2003 roku, ale już w pierwszym roku działalności zdobył bardzo wielu zadowolonych klientów w każdej grupie wiekowej. Szkoła w Bieruniu posiada 6 nowocześnie i bardzo przytulnie urządzonych sal wykładowych, dwie toalety oraz sekretariat. Jest również bogato wyposażona w pomoce naukowe, m.in. bogatą bibliotekę, wideotekę, płyty CD i DVD, sprzęt audiowizualny. W ciepłe suche dni istnieje również możliwość prowadzenia zajęć w ogrodzie na świeżym powietrzu, według życzenia klientów.

Tak jak we wszystkich placówkach BEST CJO, oddział w Bieruniu oferuje szeroką gamę kursów językowych na wielu poziomach zaawansowania. Swoją propozycję kierujemy do osób dorosłych, dzieci i młodzieży, a także klientów indywidualnych. Nasze kursy są prowadzone w oparciu o metodę stosowaną we wszystkich oddziałach BEST CJO, tzw. metodę komunikacyjną. Metoda ta kładzie szczególny nacisk na rozwój praktycznych umiejętności, takich jak: mówienie i rozumienie ze słuchu, chociaż pozostałe elemnty: gramatyka i pisanie nie są zaniedbywane. W naszej ofercie znajdują się także kursy przygotowujące do egzaminów, takich jak egzaminy Cambridge, matura, czy egzamin gimnazjalny.

GDZIE SIĘ MIEŚCIMY 

Na potrzeby naszej szkoły przeznaczony jest cały parterowy budynek przy ul. Macieja 1, zlokalizowany bezpośrednio przy Rynku Głównym w Bieruniu oraz nieopodal Liceum Ogólnokształcącego (300m). Do budynku przylega bezpłatny parking z miejscami dla kilkudziesięciu samochodów.

powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij