Tychy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

O nas

"BEST" CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH w Tychach

  

OD POCZĄTKU W KILKU ZDANIACH 

Hotel Tychy – to tam w 1996 roku powstaje BEST Centrum Języków Obcych i jest jedną z pierwszych szkół językowych w Tychach. W ofercie ma kursy z trzech języków: angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Do dyspozycji Studentów przeznaczone są jedynie trzy sale. Rok później dyrektorem zostaje Dariusz Wiśniewski, który zarządza szkołą do dziś. Nienasycony jeszcze rynek, mądre i odważne decyzje biznesowe sprawiają, że BEST zaczyna się prężnie rozwijać. Wyraźnie przybywa chętnych do nauki języków obcych, wielu z nich interesuje się językami spoza oferty. Po drugim roku działalności, w 1998 roku Klienci mają do wyboru także kurs języka hiszpańskiego. Z roku na rok BEST CJO stopniowo poszerza ofertę o nowe języki. I tak po kolei przybywają: włoski (w roku 1999), rosyjski (w roku 2001), czeski (w roku 2004), chorwacki i polski dla obcokrajowców (w roku 2005), szwedzki (w roku 2006), norweski, portugalski, grecki (w roku 2007), holenderski (w roku 2008). Nie brakuje także kursów języków spoza Europy. W roku 2005 pojawia się język arabski, a w 2007 roku – język japoński i język chiński.

 

Nowe języki to nie jedyne ulepszenie oferty. Stopniowo pojawiają się w niej kursy dostosowane do wieku i potrzeb Klientów. Wprowadzono kursy dla dzieci, dla młodzieży, dla seniorów „na spokojnie”, egzaminacyjne, maturalne, biznesowe, konwersacyjne, dla osób pracujących na zmiany. Taki podział stosowany jest do dziś. W roku szkolnym 2010/2011 BEST CJO realizuje swój pierwszy projekt bezpłatnych szkoleń dla osób pracujących na zmiany, który dofinansowany jest przez Europejski Fundusz Społeczny. Dzisiaj BEST CJO w Tychach to także profesjonalne biuro tłumaczeń oraz Otwarty Ośrodek Egzaminacyjny renomowanej amerykańskiej firmy edukacyjnej ETS – Educational Testing Service oraz Centrum Egzaminacyjnym, w którym można zdać egzamin TELC. 

 

GDZIE 

Od 2007 roku BEST CJO w Tychach dysponuje własnym lokalem przy ulicy Kopernika 1B, gdzie zajmuje cały parter 10-piętrowego budynku na osiedlu H. Nowa siedziba spełnia wszelkie niezbędne warunki do nauki. We wszystkich 14 salach wykładowych zamontowano nagłośnienie, zajęcia mogą być urozmaicane dzięki tablicom multimedialnym, we wszystkich salach zamontowane są telewizory na których wyświetlane są dodatkowe multimedia. W holu mieści się stanowisko komputerowe, innym udogodnieniem jest łączę wi-fi w całym naszym budynku. Klienci chętnie wypożyczają filmy DVD z filmoteki, która jest na bieżąco uzupełniana o nowości kina z całego świata. Mogą też korzystać z bogatych zasobów biblioteki. 

Dojeżdżający na zajęcia samochodami mogą korzystać z dużego parkingu, który znajduje się przed kościołem Św. Jana Chrzciciela tuż obok naszej siedziby jak i przed samą siedzibą.

powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij