Bieruń

Kursy językowe

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2018-09-04

BEST CJO BIERUŃ ŚWIĘTUJE 15 URODZINY!

Z tej okazji zaprasza dzieci i młodzież

z Bierunia i okolic na darmowy seans filmu fantasy ,,Niewidzialny chłopiec".

Seans odbędzie się w Kino-Teatrze Jutrzenka w Bieruniu dnia 21.09.2018

o godzinie:  16:30.

 
UWAGA! BEST rozdaje urodzinowe bilety na seans do wyczerpania zapasów! 
Dodatkowo, można otrzymać extra bilety dla przyjaciół i rodziny.
 
 
Jak zdobyć bilety?

Są 2 sposoby:

  •  Zapisz się już teraz na kurs angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego w BEST CJO w Bieruniu. Czeka aż 50 podwójnych biletów, kto pierwszy ten lepszy! Szczegóły w Sekretariacie BEST CJO w Bieruniu, lub
  • Weź udział w konkursie plastyczno-językowym i stówrz Słowniczek Tematyczny dla wybranej kategorii. Dla zwycięzców 50 podwójnych biletów. Regulamin oraz zasady konkursu znajdują się poniżej.

 

Uwaga! Podczas seansu możliwość wygrania dodatkowych nagród ufundowanych przez BEST CJO.

 

ZASADY KONKURSU

Aby wziąć udział w konkursie należy do 20.09.2018 r. włącznie przesłać lub dostarczyć do oddziału BEST CJO w Bieruniu prace konkursowe. Temat tegorocznego konkursu to:

SŁOWNIK TEMATYCZNY.

Zadaniem każdego z uczestników będzie stworzenie mini-słowniczka o wybranej przez siebie tematyce. Minimalna liczba haseł, która powinna znaleźć się w słowniku wynosi 6. Każde hasło opatrzone powinno zostać ilustracją, która pozwoli domyślić się jego znaczenia.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

1. Udział w konkursie wiąże się z akceptacją poniższego regulaminu.

2. Organizatorem konkursu jest BEST CJO Dariusz Wiśniewski z siedzibą w Tychach, ul. Kopernika 1B.

3. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku 7-14 lat.

4. Akceptujemy prace w formie papierowej.

5. Prace należy dostarczyć do dnia 20.09.2018 włącznie, przy czym, w razie wysłania listem lub kurierem, liczy się data wpływu, a nie nadania.

6. Zgłoszenia prac uczestników do konkursu, a także odbioru nagród dokonuje rodzic lub opiekun szkolny. W sytuacji gdy czynności te prowadzone są przez opiekuna szkolnego jest on zobowiązany przekazać nagrody rodzicom uczestnika w najszybszym możliwym czasie od chwili odbioru.

7. Prace należy dostarczyć do oddziału BEST CJO w Bieruniu przy ulicy Macieja 1 (godziny otwarcia na stronie www.bestcentrum.pl) .

8. Do prac należy dołączyć następujące informacje:

· imię i nazwisko uczestnika

· numer i adres szkoły oraz numer klasy uczestnika

· datę urodzenia uczestnika

· imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail pod którymi możemy skontaktować się z opiekunem uczestnika konkursu.

· oświadczenie pisemne (podpis rodzica lub opiekuna prawnego) o treści: „Akceptuję regulamin konkursu i wyrażam

zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich oraz uczestnika, w tym ich publikacji, zgodnie z regulaminem”.

9. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 20.09.2018 r.

10. Wyniki konkursu opublikowane zostaną na stronie www.bestcentrum.pl

11. Po ogłoszeniu wyników z opiekunami zwycięzców nagród głównych skontaktuje się pracownik BEST CJO w celu omówienia dalszych kroków.

12. Organizator może przyznać aż do 50 równorzędnych nagród głównych. Główną nagrodą są bilety na seans dla dzieci i młodzieży w kinie Jutrzenka. Seans odbędzie się 21 września 2018 roku o godzinie 16:30 (I tura) i 18:45 (II tura w wypadku dużego zainteresowania konkursem). Przed seansem będzie losowanie dodatkowych nagród.

13. Opiekunowie prawni, składający oświadczenie o akceptacji niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzani danych osobowych swoich oraz reprezentowanych uczestników do celów organizacji konkursu i marketingu BEST CJO, jak również zgodę na upublicznienie imienia i nazwiska uczestnika oraz zdjęcia pracy na www.bestcentrum.pl, oraz w gazetce szkolnej DeBeściak w wypadku wygranej.

14. Organizator zastrzega, iż nadesłane prace nie podlegają zwrotowi, nawet po zakończeniu konkursu, a ich własność oraz autorskie prawa majątkowe przechodzą na Organizatora, który w szczególności może zamieszczać je w internecie, czy też wykorzystywać w inny sposób dla potrzeb marketingowych prowadzonej przez siebie działalności.

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij