Bieruń

Kursy językowe

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2019-05-20

XV OLIMPIADA BEST - WYNIKI i FINAŁ

Jak co roku renomowana szkoła językowa BEST Centrum Języków Obcych (jedna z 10 najlepszych w Polsce wg rankingu Warsaw Business Journal) wraz międzynarodowym wydawnictwem Pearson, pod patronatem tygodnika Twoje Tychy organizuje Olimpiadę Językową BEST. W tym roku to już XV edycja.

ZAPROSZENIE

Olimpiada BEST jest imprezą, która skierowana jest do dzieci i młodzieży ze szkół województwa śląskiego uczących się języka angielskiego. Olimpiada odbywa się w 4 kategoriach wiekowych (od 1 klasy SP aż do klas maturalnych włącznie). Sprawdza zarówno wiedzę językową, jak i kulturową krajów anglojęzycznych. Przebiega w II etapach:
a) Etap 1 - Eliminacje (przesłanie filmu wideo lub rozwiązanie testu w zależności od kategorii wiekowej)
b) Etap 2 - Finał (w postaci zabawy w teleturniej językowy).

Do wygrania ciekawe nagrody – m.in. kursy językowe, tablety, sesje fotograficzne, gadżety i pozycje książkowe.

Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie zaprosić uczniów szkół z woj. śląskiego na XV edycję Olimpiady Językowej BEST (Olimpiada Zewnętrzna). Zapraszamy także kursantów naszych grup dziecięcych i młodziezowych AD2, AD3, AG2 i AG3 na Olimpiadę Wewnętrzną (eliminacje odbędą się od 18.03 na zajęciach). 

Zaproszenia i Regulaminy zostały wysłane na adresy szkół z naszego regionu (Tychy, Bielsko, Bieruń, Czechowice, Pszczyna) e-mailem (wszytkie szkoły) i pocztą tradycyjną (szkoły, które uczestniczyły w Olimpiadzie w latach ubiegłych). Jeżeli jakaś szkoła nie dostała lub jest spoza naszego rejonu, ale chce wziąż udział i znajduje się w województwie śląskim to prosimy o kontakt. Prześlemy niezbędne informacje. 

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Koordynatorem ds. Olimpiady BEST Panią Izabelą Cybulską pod telefonem 32 217-78-01 lub e-mailem: olimpiada@bestcentrum.pl lub z kierownikiem najbliższego oddziału BEST CJO.

 

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ ROK TEMU

Pod poniższymi linkami można zobaczyć jak Olimpiada BEST wyglądała rok temu:
Olimpiada BEST 2018 w pigułce: https://youtu.be/fg_xbxmu68w
Olimpiada BEST 2018 relacja: https://youtu.be/ORZ4bWo6GEs

 

ELIMINACJE

Olimpiada Zewnętrzna

 Olimpiada Wewnętrzna

Do zobaczenia na Olimpiadzie BEST. 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij