Bieruń

Kursy językowe

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2020-03-17

Przechodzimy na zajęcia online!

Drodzy Kursanci, szanowni Państwo, z uwagi na zaistniałą i ciągle zmieniającą się sytuację epidemiologiczną w Polsce i na świecie, BEST Centrum Języków Obcych chciałoby zaproponować kursantom rozwiązanie mogące pomóc w tej nadzwyczajnej sytuacji.

Mamy wieloletnie doświadczenie w nauce języków obcych i zdajemy sobie sprawę, że dwu tygodniowa (bądź dłuższa) przerwa w kursach wpłynie bardzo negatywnie na proces nauki. Każdy z Państwa, jak i my, ciągle uczy się czegoś nowego. W dobie internetu większość z nas załatwia różne sprawy zdalnie czyli za pomocą telefonu, laptopa czy internetu, a naukę języków obcych również można kontynuować w ten sposób. 


Pragniemy zapewnić, że wprowadzenie zajęć online to nie chęć przeforsowania tej formy zajęć, a jedynie reakcja na sytuacje kryzysową i zapewniamy Państwa, że jest to rozwiązanie tymczasowe. Naszym głównym celem jest utrzymanie ciągłości językowej, ponieważ nie chcemy znaleźć się w sytuacji, w której na nowo będziemy musieli nadrabiać braki związane z nieużywaniem języka obcego przez dłuższy czas. Obecna stan rzeczy stawia nas wszystkich w trudnym położeniu, jako profesjonaliści pragniemy zapewnić Państwu płynność kursów przy zachowaniu takiej samej jakości.


Jedyna różnica zajęć online jest taka, że lektor pozostaje w wirtualnej rzeczywistości, co w sytuacji kryzysu epidemiologicznego wydaje się być na duży plus. Lekcje nie są nagrywane, lektor prowadzi zajęcia „na żywo” przy pomocy nowoczesnych programów przeznaczonych do wideokonferencji. Zapewniamy, że nieprzerwanie testujemy i sprawdzamy najlepsze rozwiązania oraz techniki prowadzenia zajęć w formie online, aby byli Państwo usatysfakcjonowani z przeprowadzonych lekcji.
Zajęcia w formie e-learningu od dłuższego czasu zyskują na popularności dzięki łatwemu dostępowi do kursu z dowolnego miejsca. Często forma online jest bardziej atrakcyjna i nowoczesna co może zwiększyć motywację kursantów do nauki. Nauka przez internet jest szybka, nie marnujemy czasu na dojazdy, po prostu wykonujemy swoje zadanie i mamy czas na swoje hobby. A co najważniejsze używanie języka obcego przez telefon czy internet to miejsce gdzie najczęściej w życiu realnym i codziennym spotykamy się z językiem obcym więc będzie to umiejętność niesamowicie przydatna. 


Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas rozwiązania spełnią Państwa oczekiwania. Nasz sekretariat lub lektor wkrótce się z Państwem skontaktuje droga emaliową (ewentualnie telefoniczną) z prośbą o wyrażenie zgody. Jeżeli dostaniemy zielone światło od całej grupy, od razu będziemy mogli przystąpić do zajęć i ograniczyć przerwę w nauce. Dziękujemy. 


Pozdrawiamy
BEST Centrum Języków Obcych

PS. Nasi pracownicy pełnią dyżury pod telefonami komórkowymi. Można się z nimi kontaktować w/s zajęć online. 

 

#zostanwdomu #uczsieonline #damyrade #bestcentrum #bestcentrumpl #bestcjo #zajeciaonline #elearning #koronawirus #kwarantanna #kursyjezykowe #tychy #bierun #pszczyna #czechowice #kiddobybest #teenerbybest #kiddo #teener #teddyeddie #zostańwdomu #jezykonline #homeschool #homeoffice

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij