Egzaminy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Egzaminy ETS

Centrum egzaminacyjne ETS

BEST Centrum Języków Obcych jako jedyna szkoła językowa w Tychach i w regionie oraz jedyna w całym województwie śląskim jest Otwartym Ośrodkiem Egzaminacyjnym Public Programme Test Center PPTC renomowanej amerykańskiej firmy edukacyjnej ETS – Educational Testing Service.  

ETS (Educational Testing Service) to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzenia systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku , ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemow oceny dla klientow indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie. 

W ofercie ETS są  m.in. egzaminy TOEIC®TOEIC Bridge® (angielski). 

W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:

*zarejestrować się na egzamin TOEIC®, TOEIC Bridge®; 

*przygotować się do egzaminow ETS, zarowno do egzaminow z języka angielskiego,

*zdać egzaminy TOEIC®, TOEIC Bridge®, podczas otwartych sesji egzaminacyjnych

Terminy sesji otwartych znajdują się TUTAJ

*zdać egzaminy TOEIC®, TOEIC Bridge® w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie. 

 

 

Szczegółowych informacji na temat egzaminów i terminów w BEST Centrum Języków Obcych udziela Magdalena Ryś oraz Piotr Jarzynka -  egzaminy@bestcentrum.pl

 

 

 

 

  

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij