Egzaminy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

TOEIC L&R

image001_1353350730.gif

 

CO TO JEST CERTYFIKAT TOEIC®?

TOEIC® ma już 30-letnią tradycję. Został stworzony w 1979 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu. Testuje język angielski w kontekście międzynarodowego środowiska pracy w następujących kategoriach:

- finanse:
zarządzanie, kluczowi klienci, rachunkowość, prognozy, fakturowanie,

- rozwój firmy:
projekty, badania, inwestycje,

- kapitał ludzki:
rozmowy o pracę, przyjmowanie pracowników, awanse, szkolenia, opisy stanowisk,
redukcja zatrudnienia,

- podróże służbowe:
komunikacja na lotniskach i stacjach kolejowych, rozkłady jazdy, planowanie
podróży,

- spotkania towarzyskie:
przyjęcia, bankiety, bale,

- kultura i sport:
kino, teatr, koncerty, wystawy, dyscypliny sportowe, zawody, mecze,

- zdrowie:
wizyty u lekarza, w aptece, u dentysty, w klinice, w szpitalu.

 

Zakres tematyczny TOEIC® można podsumować określeniem survival office english.
Egzamin TOEIC® jest najczęściej zdawanym egzaminem językowym na świecie (ok. 6 000 000 osób rocznie), a jego wyniki uznaje ponad 14 000 światowych firm i korporacji, m.in. Starbucks, Air France, Renault, Accenture, FedEx, Toyota, LG, Lilly, Huawei, NEC, Canon, Air Asia.

 

KTO UZNAJE CERTYFIKATY TOEIC®

Uczelnie wyższe – do weryfikacji postępów studentów i potwierdzenia jakości nauczania, przygotowując swoich studentów do pewnego wejścia na rynek pracy. Sprawdź również, czy Twoja uczelnia jest na poniższej liście jako honorująca egzaminy TOEIC (np. Uniwersytet Warszawski zalicza lektorat od 750pkt.)


 

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ 
Studencie – TOEIC wzbogaci Twoje CV ułatwiając Ci tym samym znalezienie pracy.


cv2-600px_1354210482.jpg 

 

 

Tutaj znajdziesz obszerną infografikę, która pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie, jak określić swoją znajomość języka w profesjonalnym CV.

 

Tutaj można zapoznać sie z serią krótkich filmów dokumentalnych, które mają na celu przedstawienie jakie jest podejście do języków obcych w międzynarodowych firmach.

 

Przed przystąpieniem do egzaminu nie trzeba deklarować swojego poziomu znajomości języka angielskiego. Otrzymują Państwo ocenę punktową w skali od 10 do 990 punktów i na tej podstawie oceniany jest Państwa poziom. W związku z powyższym egzamin TOEIC® zawsze jest egzaminem ZDANYM.

 

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM ZAAWANSOWANIA JUŻ DZISIAJ   
Darmowy test poziomujący z języka angielskiego! 

Wejdź na stronę: www.testujangielski.pl  i rozwiąż test, który pokaże Ci jak dobrze znasz język angielski. Test został zbudowany w oparciu o autentyczne pytania egzaminu TOEIC®. Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym, w którym możesz zarejestrować się na oficjalny egzamin.  Zapraszamy!

 

POZIOMY A SKALA PUNKTOWA - TOEIC & Common European Framework (CEF)

 Według badań przeprowadzonych przez ETS oraz w oparciu o doświadczenia z setkami tysięcy zdających, korelację pomiędzy CEF, a TOEIC ustalono w następujący sposób:


≥ 945 pkt. Advanced C1
≥ 785 pkt. Upper-Intermediate B2
≥ 550 pkt. Intermediate B1
≥ 225 pkt. Elementary A2
≥ 120 pkt. Beginner A1        
 

Do egzaminu TOEIC można przygotować się na każdym kursie z elementami Business English. W praktyce oznacza to, że można po prostu uczyć się języka angielskiego a egzamin zdać jako zakończenie etapu nauki i weryfikację swoich postępow. Studenci zdają ten egzamin nawet kilka razy, za każdym razem podnosząc swoj wynik i upewniając się, że mądrze inwestują w szkolenia językowe.

 

Egzamin składa się z dwóch części: LISTENING I READING.

Za listening otrzymują Państwo od 5 do 495 punktów, ta część trwa 45 minut i zawiera 100 pytań podzielonych na 4 sekcje. Pomiędzy pytaniami mają Państwo 7 sekund na odpowiedź, wymagane tempo reakcji jest więc dosyć szybkie i odzwierciedla realia pracy w biurze. 

Za Reading mogą uzyskać Państwo od 5 do 495 punktów. W ciągu 75 minut odpowiadają Państwo na 100 pytań podzielonych na 3 sekcje. W przypadku tej części Państwo sami wyznaczacie sobie tempo pracy. Pytania testowe to próbki autentycznego języka używanego w pracy, symulacje rzeczywistych sytuacji mających miejsce w biurze.

WYNIKI

Egzamin sprawdzany jest komputerowo, co pozwala na wyeliminowanie błędu ludzkiego. Wyniki otrzymują Państwo dzięki temu bardzo szybko, bo nawet w ciągu 48 godzin od egzaminu (max. do 10 dni). Dostają Państwo certyfikat w postaci dyplomu w formacie A4 oraz Score Report, na którym zestawione są w formie wykresu i interpretacji opisowej Państwa wyniki z obydwu części: listening i reading.

Dla studentów i bezrobotnych: 370zł egzamin + 26zł certyfikat = 396zł 

Dla reszty świata: 400zł egzamin + 26zł certyfikat = 426zł

 

Express Scoring +66zł

Uwaga! Cena może ulec zmianie. 

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij