Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Standardowe / grecki

Kurs standardowe dla dorosłych i młodzieży  obejmują spotkania, odbywające się dwa razy w tygodniu lub raz w tygodniu (w zależności od wybranej opcji) od pn. do czw. 

Język to komunikacja, dlatego umiejętności konwersacyjne i komunikacyjne naszych Studentów zawsze stawiamy na pierwszym planie. Zajęcia prowadzimy zgodnie z wytycznymi metody komunikacyjnej, która szczególny nacisk kładzie na rozwój praktycznych umiejętności, takich jak: mówienie i rozumienie ze słuchu. Zdajemy sobię sprawę, że język to także inne sprawności - czytanie, pisanie oraz gramatyka. Kurs pomaga opanować wszystkie te umiejętności w stopniu odpowiednim do poziomu zaawansowania, a przede wszystkim tak, aby można je było wykorzystać w praktyce.

W trakcie zajęć wykorzystujemy nowoczesne podręczniki i materiały dydaktyczne renomowanych wydawnictw językowych, które dodatkowo bogato suplementowane są źródłami rozszerzającymi zarówno słownictwo oraz gramatykę, jak i umiejętności konwersacyjne. Każdy Student otrzymuje te wszystkie materiały bezpłatnie.

 

Więcej informacji na temat kursów weekendowych znajduje się TUTAJ

 

 

Język grecki - Sprawdź wszystkie dostępne rodzaje kursów:

Kursy Standardowe/język grecki prowadzone są w oddziałach BEST CJO:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij