Polecamy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kierowca Piętrowca

Wskakuj na pokład i zgarniaj nagrody!!!


BEST Centrum Języków Obcych
zaprasza wszystkich do udziału w konkursie "Kierowca Piętrowca". W konkursie nagrodami głównymi są dwa semestralne kursy językowe z ofert BEST CJO, a także wiele wartościowych nagród rzeczowych: magnesy na lodówkę, książki, płyty DVD, rabaty na kursy. Przede wszystkim jednak, udział w rywalizacji pomiędzy kierowcami piętrowca to okazja do świetnej zabawy!


Jak można zostać kierowcą piętrowca?

Wystarczy odwiedzić Multikino w Tychach, BEST Centrum Języków Obcych w Tychach,  okolice Galerii Sfera w Bielsku-Białej oraz Czechowice-Dziedzice. W podanych lokalizacjach, w określonych terminach będzie można zauważyć duże monidło, przedstawiające czerwony, piętrowy autobus z brakującym kierowcą. Wystarczy zajęć jego miejsce i dać się uwiecznić na zdjęciu wykonanym przez fotografa z BEST CJO.

Przedstawiamy dokładny harmonogram miejsc i terminów, w których dostępne będzie monidło. Poniższy harmonogram może ulec zmianie, wszelkie zmiany będą aktualizowane na bieżąco.

Bielsko-Biała - okolice Sfery 20.09.2013r.
Tychy - Plac Baczyńskiego 21.09.2013r.
22.09.2013r.
Tychy - BEST CJO 23.09.2013r.
Czechowice-Dziedzice - Kaufland 24.09.2013r.
Tychy - Multikino 27.09.2013r.
28.09.2013r.
29.09.2013r.
Bieruń - BEST CJO 02.10.2013r.
Pszczyna - Rynek i okolice 03.10.2013r.
Bielsko-Biała - Kino Helios (Sfera) 05.10.2013r.
06.10.2013r.
wybrane szkoły publiczne
w Tychach, Bieruniu,
Bojszowach i w Pszczynie 
od 26.09.2013
do 10.10.2013W jaki sposób wyłoniony zostanie najlepszy kierowca piętrowca?         

O zwycięstwie danego kierowcy zadecyduje nie ilość przebytych kilometrów, lecz ilość polubień, komentarzy i udostępnień, jakie  otrzyma jego zdjęcie w portalu społecznościowym Facebook. Dwóm kierowcom, których wirtualna aktywność  w momencie zakończenia konkursu będzie największą przypadną nagrody główne - kursy semestralne.   


WSKAKUJCIE NA POKŁAD I ZGARNIAJCIE NAGRODY! 

REGULAMIN KONKURSU "KIEROWCA PIĘTROWCA"


 1. Konkurs „Kierowca Piętrowca” organizowany jest przez BEST Centrum Języków Obcych (zwanydalej: BEST) i ma na celu zachęcić do zapisów na kursy językowe w BEST w roku szkolnym 2013/2014 jak i wzmocnić świadomości marki jaką jest BEST.
 2. Do wygrania jest wiele nagród rzeczowych, tj. magnesy na lodówkę, książki, płyty DVD, rabaty na kursy językowe oraz dwie nagrody główne, tj. dwa semestralne kursy językowe z oferty BEST.
 3. Osoba, która da sobie zrobić zdjęcie przez fotografa zatrudnionego przez BEST, z głową w monidle „Kierowca Piętrowca” i podpisze deklarację, w której wyrazi zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych BEST, w tym do upubliczniania swojego wizerunku na stronie internetowej www.bestcentrum.pl oraz na profilu www.facebook.pl/BestCentrumPl, a także zaakceptuje regulamin konkursu, dostanie nagrodę natychmiastową w postaci magnesu na lodówkę.
 4. Osoba, która spełniła warunki z pkt. 3 i „polubi” BEST na stronie www.facebook.pl (kliknie: „lubie to” pod profilem/ na profilu BEST) weźmie udział w losowaniu nagród rzeczowych: książek, płyt DVD i rabatów na kursy językowe.
 5. Konkurs skierowany jest do osób mających konto na www.facebook.pl
 6. Osoby, które spełnią warunki z pkt. 3 i 4 mają szansę wygrać jeden z dwóch semestralnych kursów językowych dostępnych w ofercie BEST. Żeby wygrać ww. kurs należy zdobyć jak największą ilość polubień, komentarzy i/lub udostępnień, czyli  jak największą aktywność wokół swojego zdjęcia zamieszczonego nawww.facebook.pl/BestCentrumPl Dwie osoby, które w momencie zakończenia konkursu będą miały największą aktywność wygrają nagrody główne.
 7. Im wcześniej osoba weźmie udział w konkursie, tym więcej czasu będzie miała na zdobycie aktywności wokół swojego zdjęcia zamieszczonego na www.facebook.pl/BestCentrumPl
 8. Osoby, które wygrają nagrody rzeczowe, które nie są nagrodami głównymi, proszone są o odebranie nagrody w jednym
  z oddziałów BEST (w Bielsku lub Tychach). Nagrody nie będą wysyłane pocztą.
 9. Osoby, które wezmą udział w konkursie zgadzają się na udostępnienie wizerunku na stronie  www.facebook.pl/BestCentrumPl
 10. Osoby, które wezmą udział w konkursie zgadzają się na upublicznienie swojego imienia i nazwiska w przypadku wygranej.
 11. Osoby, które wezmą udział w konkursie zgadzają się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Konkursu nie można łączyć z promocjami i rabatami.
 12. Osoba, która już zapisała się na kurs językowy w BEST może również wziąć udział w konkursie „Kierowca Piętrowca”. Wygrana konkursu nie stanowi jednak podstawy do roszczenia zwrotu kosztów kursu. Osoba taka otrzymuje nagrodę główną, czyli, w takim wypadku, dodatkowy kurs językowy.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny.
 14. Konkurs trwa do 17 października 2013r. jednak organizator rości sobie prawo do przedłużenia akcji w przypadku bardzo dużego zainteresowania. Jeśli konkurs zostanie przedłużony, stosowne informacje o nowym terminie trwania konkursu zostaną zamieszczone na stronach www.bestcentrum.pl i www.facebook.pl/BestCentrumPl Pierwsza z dwóch nagród głównych tj. semestralny kurs językowy z oferty BEST zostanie przyznany 10 października 2013r, a drugi semestralny kurs językowy z oferty BEST zostanie przyznany 17 października 2013r.
 15. Wszystkie osoby mogą otrzymać zniżkę na dowolny całoroczny kurs językowy w wysokości 100zł. Aby otrzymać ww. zniżkę muszą one zapisać się na kurs językowy przez Internet i w trakcie zapisywania wpisać w polu „kod promocyjny” słowo
  „Kierowca”.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij