Kursy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

Kursy PREMIUM / hiszpański

Kurs PREMIUM przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie wygodę nauki w bardzo małej grupie. W grupach Premium maksymalna liczba studentów nie przekracza pięciu osób. Pozwala to na jeszcze lepsze dostosowanie przebiegu kursu do indywidualnych potrzeb każdego Studenta. 

Język to komunikacja, dlatego umiejętności konwersacyjne i komunikacyjne naszych Studentów zawsze stawiamy na pierwszym planie. Zajęcia prowadzimy zgodnie z wytycznymi metody komunikacyjnej, która szczególny nacisk kładzie na rozwój praktycznych umiejętności, takich jak: mówienie i rozumienie ze słuchu. Zdajemy sobię sprawę, że język to także inne sprawności - czytanie, pisanie oraz gramatyka. Kurs pomaga opanować wszystkie te umiejętności w stopniu odpowiednim do poziomu zaawansowania, a przede wszystkim tak, aby można je było wykorzystać w praktyce.

W trakcie zajęć wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały dydaktyczne brytyjskiej grupy wydawniczej Longman/Pearson - podręcznik bogato suplementowany o dodatkowe materiały rozszerzające zarówno słownictwo oraz gramatykę, jak i umiejętności konwersacyjne. Każdy Student otrzymuje te wszystkie materiały bezpłatnie.

Kursy PREMIUM obejmują spotkania, odbywające się dwa lub raz w tygodniu (w zależności od wybranej opcji). Dostępne są na trzech poziomach zaawansowania.

 

Poziomy zaawansowania w zakresie języka hiszpańskiego oraz przykładowe ścieżki rozwoju językowego w zależności od wieku kursanta - sprawdź TUTAJ

 

 

Kursy Kursy PREMIUM /język hiszpański prowadzone są w oddziałach BEST CJO:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij