Kursy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

Egzaminacyjne / angielski

To propozycja BEST CJO dla Kursantów, którzy zamierzają zdawać międzynarodowe egzaminy Cambridge Examinations Syndicate: na poziomie średniozaawansowanym (First Certificate in English), zaawansowanym (Certificate in Advanced English) oraz wyższym zaawansowanym (Certificate of Proficiency in English), przeprowadzane w Polsce przez British Council. BEST Centrum Języków Obcych współpracuje z British Council już od wielu lat i każdego roku z sukcesem przygotowuje naszych Studentów do tych ważnych i prestiżowych egzaminów.

Zajęcia  obejmują kompleksowe przygotowanie do wszystkich pięciu części egzaminu. W trakcie zjęć wykorzystywane są nowoczesne materiały dydaktyczne, zawierające rzeczywiste materiały egzaminacyjne. Każdy Student może liczyć na indywidualną opiekę lektora i bieżący monitoring postępów.

W cenie kursu wliczone są pełnowymiarowe (7 godzin) egzaminy próbne. Cykl przygotowawczy trwa dwa semestry i obejmuje  zajęcia prowadzone raz lub dwa razy w tygodniu ( w zależności od wybranej opcji).

 

Poziomy zaawansowania w zakresie języka angielskiego oraz przykładowe ścieżki rozwoju językowego w zależności od wieku kursanta - sprawdź TUTAJ

 

 

 

 

 

Kursy Egzaminacyjne/język angielski prowadzone są w oddziałach BEST CJO:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij