Kursy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

Egzaminacyjne / rosyjski

BEST CJO zachęca Państwa do przystąpienia i uzyskania  międzynarodowego certyfikatu TELC z języka rosyjskiego. Egzamin można zdawać na różnych poziomach zaawansowania: już od A1 (poziom podstawowy osiągany po pierwszym roku nauki) do B2 (poziom biegłości językowej).

BEST Centrum Języków Obcych jako jedyna szkoła językowa w Tychach i w regionie  jest członkiem sieci TELC - w związku z tym nasi Studenci mają możliwość zdawania egzaminu TELC na terenie naszej szkoły.

Proponujemy Państwu również możliwość przygotowania się do tego egzaminu w naszym centrum. Kurs języka rosyjskiego na poziomie zaawansowanym dostępny w ofercie  BEST CJO z pewnością pomoże Państwu uzyskać międzynarodowy certyfikat TELC z najwyższą oceną.

Istnieje możliwość zakupienia PAKIETU BEST, który oprócz stadnarodowych zajęć gwarantuje Państwu dodatkowe zajęcia indywidualne oraz egzamin TELC.

 

Poziomy zaawansowania w zakresie języka rosyjskiego oraz przykładowe ścieżki rozwoju językowego w zależności od wieku kursanta - sprawdź TUTAJ

 

Kursy Egzaminacyjne/język rosyjski prowadzone są w oddziałach BEST CJO:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij