Kursy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

Egzaminacyjne / włoski

Kurs egzaminacyjny to propozycja BEST CJO dla Kursantów, którzy zamierzają zdawać międzynarodowy egzamin Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CELI) przeprowadzany przez Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie i Włoski Instytut Kulturalny.

BEST Centrum Języków Obcych już od wielu lat i każdego roku z sukcesem przygotowuje naszych Studentów do tych ważnych i prestiżowych egzaminów.

Zajęcia  obejmują kompleksowe przygotowanie do wszystkich pięciu części egzaminu. W trakcie zjęć wykorzystywane są nowoczesne materiały dydaktyczne, zawierające rzeczywiste materiały egzaminacyjne. Każdy Student może liczyć na indywidualną opiekę lektora i bieżący monitoring postępów.

W cenie kursu wliczone są pełnowymiarowe (7 godzin) egzaminy próbne. Cykl przygotowawczy trwa dwa semestry i obejmuje  zajęcia prowadzone raz lub dwa razy w tygodniu ( w zależności od wybranej opcji).

 

Poziomy zaawansowania w zakresie języka włoskiego oraz przykładowe ścieżki rozwoju językowego w zależności od wieku kursanta - sprawdź TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kursy Egzaminacyjne/język włoski prowadzone są w oddziałach BEST CJO:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij