Kursy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

Dziecięce / angielski

Kurs dla dzieci młodszych (5-7 lat)  

Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 7 roku, które nie miały kontaktu z językiem lub zetknęły się z nim w stopniu podstawowym, ale nie potrafią jeszcze czytać i pisać. Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych.


Kurs jest prowadzony jest metodą "Play & Learn" ( nauka języka przez zabawę). Dzięki piosenkom, rymowankom, historyjkom, wycinankom, zadaniom ruchowym z elementami TPR (Total Physical Response), dzieci spontanicznie uczą się nowych słów i struktur. Liczne gry pozwalają powtarzać materiał i uczyć dzieci pracy w grupach.  

 

Kurs przeznaczony dla dzieci starszych w wieku od 8-10. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu lub raz w tygodniu ( w zależności od wybranej opcji).

 

Zajęcia prowadzone w małych 5-12 osobowych grupach gwarantują skuteczną i atrakcyjną dla dziecka w tym wieku naukę oraz indywidualną opiekę lektora nad każdym z nich. Założenia kursu obejmują naukę podstawowych elementów leksykalnych oraz gramatycznych języka angielskiego, które pozwalają na sprawną komunikację na poziomie podstawowym. Wprowadzanie na zajęciach elementów TPR (Total Physical Response) gwarantuje bezstresowe i naturalne nabywanie umiejętności porozumiewania się. Wykorzystanie gier i zabaw językowych uatrakcyjnia naukę i dzięki temu dzieci chętnie i spontanicznie uczą się nowych słów i zwrotów.

 

Poziomy zaawansowania w zakresie języka angielskiego oraz przykładowe ścieżki rozwoju językowego w zależności od wieku kursanta - sprawdź TUTAJ

 

 

 

Kursy Dziecięce/język angielski prowadzone są w oddziałach BEST CJO:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij