Kursy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

Młodzieżowe TEENER / rosyjski

Kursy dla młodzieży (11-15 lat)

Kursy standardowe dla młodzieży w wieku od 11 do 15 lat obejmują spotkania dwa razy w tygodniu po 60 minut lub raz w tygodniu po 90 minut (w zależności od wybranej opcji).

 

Tryb zajęć dostosowany jest do możliwości koncentracji i zapamiętywania dzieci starszych. W grupie rówieśników, pod opieką  lektora młodzież uczona zgodnie z wytycznymi metody komunikacyjnej, szybko osiąga łatwość w posługiwaniu się językiem obcym. Stosowana metoda nauczania kładzie szczególny nacisk na praktyczne umiejętności, takie jak: mówienie i rozumienie ze słuchu, jednak kurs pozwala także opanować inne sprawności - czytanie i pisanie. 

Zajęcia oparte są na starannie dobranych materiałach dydaktycznych, dostosowanych do wieku uczestników. Zawierają one interesujące dla młodzieży tematy, co sprawia, że zajęcia nigdy nie stają się męczące i nudne. Każdy Student otrzymuje te wszystkie materiały bezpłatnie.

Prowadzone przez nas kursy dla gimnazjalistów obejmują swoim zakresem program gimnazjum i pozwalają na stopniowe przygotowanie się do egzaminów, decydujących o kontynuacji nauki w szkole średniej.

 

Poziomy zaawansowania w zakresie języka rosyjskiego oraz przykładowe ścieżki rozwoju językowego w zależności od wieku kursanta - sprawdź TUTAJ

 

 

 

Kursy Młodzieżowe TEENER/język rosyjski prowadzone są w oddziałach BEST CJO:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij