Kursy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

Wakacyjne / hiszpański

To idealne rozwiązanie dla osób wyjeżdzających w podróż zagraniczną, już wkrótce podejmujących pracę za granicą lub, takich które wakacje chcą poświęcić na naukę języków obcych.

 

Zakres materiału obejmuje podstawy języka (powitania, przedstawianie się, alfabet, liczebniki, daty, godziny itp.), słownictwo i zagadnienia niezbędne do funkcjonowania w środowisku obcojęzycznym. Poznane słownictwo jest utrwalane poprzez konwersacje z lektorem oraz z grupą.

Kurs pozwala opanować minimum gramatyczne (czasowniki: być, mieć, umieć oraz czas teraźniejszy, przeszły, tworzenie planów, liczba mnoga, polecenia i prośby, stopniowanie przymiotników).

W ofercie BEST CJO dostępne są kursy sierpniowe oraz lipcowe. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu, prowadzone są w małych grupach (od 4 do 10 osób).

W cenę kursu wliczone są materiały lektora lub podręcznik do samodzielnej nauki. Każdy Student, który ukończy kurs otrzyma certyfikat.

 

Poziomy zaawansowania w zakresie języka hiszpańskiego oraz przykładowe ścieżki rozwoju językowego w zależności od wieku kursanta - sprawdź TUTAJ

 

 

 

Kursy Wakacyjne/język hiszpański prowadzone są w oddziałach BEST CJO:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij