EFS

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Angielski

TERMINY EGZAMINÓW TELC DLA GRUP 'CZAS NA ZMIANY'


 Tychy, ul. Kopernika 1B


I sesja    22.06.2011   9.00-12.00


Bartoszek Mariusz (CNZ-T/A1)
Brózdowski Robert (CNZ-T/A2)
Gocłowski Łukasz (CNZ-T/A1)
Gonciarz Joanna (CNZ-T/A3)
Kulczyńska Ewa (CNZ-T/A2)
Kurek Maria (CNZ-T/A4)
Lewtak Tomasz (CNZ-T/A1)
Łosoń Joanna (CNZ-T/A3)
Tomczyk Rafał (CNZ-T/A2)
Wiśniewska Małgorzata (CNZ-T/A4)
Żołnik Ryszard (CNZ-T/A3)


II sesja   22.06.2011   16.00-19.00


Byczek Tomasz (CNZ-T/A3)
Cieślar Anna (CNZ-T/A4)
Grzebalska Katarzyna (CNZ-T/A3)
Kawalec Jerzy (CNZ-T/A3)
Pasieba Agnieszka (CNZ-T/A4)
Przerwa Kornel (CNZ-T/A3)
Stachuła Paweł (CNZ-T/A3)
Sztompka Krzysztof (CNZ-P/A1)
Wróbel Katarzyna (CNZ-T/A3)
Zwierzchowska Bożena (CNZ-T/A3)

Ptaszek Piotr (CNZ-BI/A1)

III sesja    29.06.2011   9.00-12.00


Czerwińska Joanna (CNZ-T/A1)
Kalinowska Barbara (CNZ-T/A4)
Kołodziejczyk Karina (CNZ-T/A2)
Kozioł Katarzyna (CNZ-T/A1)
Unglik Tomasz (CNZ-T/A2)
Wieczorek Danuta (CNZ-T/A2)
Wróbel Jacek (CNZ-T/A4)


IV sesja   29.06.211   16.00-19.00


Gąszczak Michał (CNZ-T/A4)
Kardaś Magdalena (CNZ-T/A2)
Loska Bogusław (CNZ-T/A2)
Mazur Marlena (CNZ-T/A4)
Mituta Jerzy (CNZ-T/A1)
Nowak Anna (CNZ-T/A1)
Pacholec-Chełstowska Beata (CNZ-T/A4)
Paszek Justyna (CNZ-T/A1)
Raszka Adam (CNZ-T/A2)
Ryś Katarzyna (CNZ-T/A1)
Szczekulski Artur (CNZ-T/A1)
Wąsik Andrzej (CNZ-T/A2)




Pszczyna ul. Plac Targowy 15



I sesja    27.06.2011    16.00-19.00


Brachaczek Ilona (CNZ-P/A3)
Brdęk Grażyna (CNZ-P/A1)
Duży Janusz (CNZ-P/A3)
Filapek Wiesława (CNZ-P/A2)
Jarczok Tomasz (CNZ-P/A1)
Koczenda Konrad (CNZ-P/A1)
Orocz Agnieszka (CNZ-P/A2)
Swoboda Barbara (CNZ-P/A3)
Świerczyński Mateusz (CNZ-P/A3)
Świerkot Bożena (CNZ-P/A2)
Trukała Marcin (CNZ-P/A2)
Wawrzyczek Zygmunt (CNZ-P/A1)


II sesja   1.07.2011    9.00-12.00


Figołuszka Jarosław (CNZ-P/A1)
Fuks Dagmara (CNZ-P/A2)
Gaweł Andrzej (CNZ-P/A1)
Mizera Dawid (CNZ-P/A3)
Racis Małgorzata (CNZ-P/A3)
Rasek Tomasz (CNZ-P/A3)
Wrona Agnieszka (CNZ-P/A3)
Wylężek Aleksandra (CNZ-P/A2)


III sesja   1.07.2011    16.00-19.00


Iskra Michał (CNZ-P/A3)
Jarczok Łukasz (CNZ-P/A1)
Karut Halina (CNZ-P/A2)
Mroziewicz Rafał (CNZ-P/A1)
Nocuń Małgorzata (CNZ-P/A3)

Paliczka Marian (CNZ-P/A2)
Szada Marian (CNZ-P/A2)
Szendera Lesław (CNZ-P/A2)

 


Bieruń ul. Macieja 1

I sesja   28.06.2011    16.00-19.00

Domka Mariusz (CNZ-B/A2)
Jakubowska Daria (CNZ-B/A1)
Kokoszka Justyna (CNZ-B/A1)
Kownacki Grzegorz (CNZ-B/A1)
Lysko Marek (CNZ-B/A2)
Marian Monika (CNZ-B/A2)
Meus Barbara (CNZ-B/A1)
Roter Anna (CNZ-B/A2)
Soboń Grażyna (CNZ-B/A2)
Szafarczyk Maria (CNZ-B/A1)
Szklarczyk Teresa (CNZ-B/A2)
Szweda Barbara (CNZ-B/A2)
Walczak Monika (CNZ-B/A1)
Wałach Ryszard (CNZ-B/A3)


II sesja   30.06.2011    9.00-12.00


Cioska Paweł (CNZ-B/A1)
Kucharczyk Paweł (CNZ-B/A1)
Lubski Jacek (CNZ-B/A3)
Mamok Halina (CNZ-B/A2)
Polko Bogusława (CNZ-B/A2)
Wiśniewska Jadwiga (CNZ-B/A2)


III sesja   30.06.2011    16.00-19.00


Dzień Elżbieta (CNZ-B/A3)
Gondek Justyna (CNZ-B/A3)
Merta Rafał (CNZ-B/A3)
Morkisz Anna (CNZ-B/A3)
Mucha Anna (CNZ-B/A3)
Piórek Małgorzata (CNZ-B/A3)
Siewiorek Anna (CNZ-B/A3)
Stolarska Bogumiła (CNZ-B/A1)
Synowiec Sylwia (CNZ-B/A3)


Czechowice-Dziedzice ul. Kolejowa 15


I sesja   30.06.2011    9.00-12.00


Borgieł Radoslaw (CNZ-C/A2)
Faber Barbara (CNZ-C/A1)
Hałas Beata (CNZ-C/A2)
Hałas Ewa (CNZ-C/A1)
Komór Iwona (CNZ-C/A2)
Król Monika (CNZ-C/A2)
Michalec Aleksander (CNZ-C/A2)
Moryto Marzena (CNZ-C/A2)
Moś Marcin (CNZ-C/A1)
Pasich Grzegorz (CNZ-C/A1)
Wojda Adrianna (CNZ-C/A1)


II sesja   30.06.2011    16.00-19.00


Kokot Michał (CNZ-C/A1)
Matuk Bogdan (CNZ-C/A2)
Miśkiewicz Wiesław (CNZ-C/A2)
Pietruch Marcin (CNZ-C/A1)
Rachubka Adam (CNZ-C/A1)

Stanclik Michał (CNZ-C/A2)
Szyma Łukasz (CNZ-C/A1)
Wróbel Sylwia (CNZ-C/A2)
Żmuda Sławomir (CNZ-C/A1)

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij