Szkoła

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

10 razy lepsi!

Podstawowe atuty BEST CJO to renoma, profesjonalizm i różnorodność oferty edukacyjnej. Przed ostatecznym wyborem szkoły językowej warto szczegółowo porównać różne szkoły. Zrobiliśmy to za Ciebie i możemy udowodnić, że jesteśmy 10 razy lepsi od konkurencji!

 

 

BEST Centrum Języków ObcychKonkurencja (inne szkoły językowe)

Doświadczenie i renoma

Posiadamy 20 letnie doświadczenie (rok założenia 1996) i renomę na rynku szkolnym w woj. śląskim potwierdzoną Akredytacją Kuratorium Oświaty i międzynarodową akredytacją ELCL QL. Jesteśmy centrum egzaminacyjnym ETS (egzaminy TOEIC, WiDaF i TFI), TELC (z 10 języków) oraz PTE, a także działamy pod patronatem renomowanych wydawnictw Pearson i Hueber. Nasza szkoła od 6 lat z rzędu klasyfikowana jest w rankingu „Book of Lists” Warsaw Business Journal jako 1 z 10 najlepszych szkół językowych w Polsce (najlepsza szkoła z województwa śląskiego).

Czy konkurencja posiada jakieś certyfikaty jakości

(np. Akredytację Kuratorium Oświaty lub ELCL QL), czy jest centrum egzaminacyjnym? Czy jest długo na rynku, czy ma dobrą opinię? Czy jest w rankingach najlepszych szkół w Polsce lub w regionie? Pamiętaj - szkoły bez doświadczenia mogą bardziej kursantowi zaszkodzić niż pomóc w nauce języka.

Grupy 4-12 osób

U nas minimum to 5, a maksimum tylko 12 osób. Średnia ilość kursantów w grupie w poprzednich latach to 7 osób. Niektóre grupy powstają już przy 3 osobach. Czy nie lepiej uczyć się w 7 osób niż 15? W ofercie także mamy grupy 3-4 osobowe (Kursy Premium).

Grupy nawet 15 osobowe

Konkurencja z niskimi cenami często ma nawet 15 osobowe grupy, gdzie minimum zaczyna się od 7-8 osób. Kolejny przykład walki z kosztami, na której traci klient danej szkoły.

Podręcznik gratis

W odróżnieniu od konkurencji podręcznik otrzymasz w cenie kursu. Kwota zawarta w cenniku jest więc kwotą ostateczną – nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Podręcznik to osobny zakup>

Aby porównać ceny konkurencji z naszymi, dodaj do ceny kursu konkurencji koszt podręcznika.

Dodatkowe korzyści

W cenie kursu oprócz podręcznika oferujemy: warsztaty językowe o różnej tematyce, zajęcia z Native Speakers od poziomu B1, konsultacje z lektorem, dostęp do biblioteki i medioteki oraz do platformy e-learningowej (testy, rozmówki, gramatyka, gry językowe), a także dwujęzyczne certyfikaty ukończenia kursu (zgodne z wytycznymi MEN). 


Sam kurs

Rzadko kiedy konkurencja może zaoferować coś więcej niż sam kurs, a jeżeli już to tylko kiedy zapłacis całość; u nas również płacąc ratalnie otrzymujesz wiele gratisów.

Zajęcia próbne (przed zapisem na kurs)

Każdy Klient może wziąć udział w organizowanych przez BEST CJO zajęciach próbnych przed podjęciem decyzji czy zapisać się na nasz kurs; zajęcia takie odbywają się we wrześniu w ramach tzw. „kursów wstępnych” lub „lekcji pokazowych”. Przed zapisem w ciągu roku szkolnego Słuchacz ma również prawo uczestnictwa w darmowych zajęciach próbnych.

Bez próby

Musisz uwierzyć im na słowo, ale lepiej chyba sprawdzić zanim się zapiszesz?

 

Każdy Słuchacz z grup egzaminacyjnych może wziąć udział w organizowanych przez BEST CJO egzaminach próbnych z FCE, CAE, CPE, BEC, PTE, TOEIC, WiDaF, ZD, Goethe-Zertifikat, FIT, DELF, DELE, TELC i matury oraz z egzaminu gimnazjalnego (zarówno pisemnych, słuchowych, jak i ustnych) - daje to Słuchaczowi przystępującemu do egzaminu ogromny komfort - nie tylko sprawdza swoją wiedzę, ale także oswaja się z formą samego egzaminu i uczy, jak zorganizować sobie czas, aby zdążyć odpowiedzieć na wszystkie pytania.


Bez egzaminów próbnych

Rzadko która szkoła organizuje egzaminy próbne. Jaką masz pewność, że zdasz egzamin, skoro nie możesz się sprawdzić na symulacji prawdziwego egzaminu?

Metodycy nauczania

BEST CJO posiada kierowników metodycznych, którzy dobierają i kontrolują poprzez hospitacje kadrę lektorów. Dbają oni o to, aby nasze zajęcia były na najwyższym poziomie nauczania oraz zawierały wszystkie elementy służące efektywnej nauce języka. Proponujemy interesujące zajęcia prowadzone w bezstresowej atmosferze.


Lektorzy bez nadzoru

Sprawdź czy konkurencja posiada kierownika metodycznego w swoim gronie pedagogicznym - my mamy!

Różnorodność kursów i poziomów

28 języków obcych!!! Posiadamy największą ofertę języków obcych nie tylko na Śląsku, ale pewnie i w całej Polsce. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2). Można u nas wybrać kurs: standardowy (metoda komunikacyjna - ucząca wszystkich umiejętności językowych), konwersacyjny (kładzie nacisk głównie na konwersacje - różni lektorzy, w tym Native Speakerzy), przygotowujący do egzaminów międzynarodowych FCE, CAE, CPE, BEC, TOEIC, WiDaF, ZD, Goethe-Zertifikat, FIT, DELF, DELE, TELC, PTE, MATURY (podstawowa i rozszerzona) i egzaminów gimnazjalnych oraz kursy dla młodzieży i dzieci od lat 5 (angielski, niemiecki, francuski, włoski i hiszpański przez zabawę), kursy na spokojnie, dla pracujących na zmiany, a także specjalistyczne: język biurowy, biznesowy, medyczny czy też kurs angielskiego dla przedszkolanek z egzaminem PTE itp.

Różne poziomy w jednym "worku"

Nie daj się "wrzucić" na kurs, który ma za niski lub za wysoki 
poziom zaawansowania tylko dlatego, że szkoła nie ma 
innych poziomów lub ma ich niewiele. Jeżeli chcesz uczyć się wolniej nie pozwól, aby szkoła dopisała Cię do grupy z samą młodzieżą (u nas wybierzesz „język na spokojnie”). Jeżeli pracujesz na zmiany nie trać pieniędzy na kurs, z którego rzadko możesz korzystać (u nas wybierzesz „kurs dla pracujących na zmiany”).

Godzina lekcyjna = 45 minut

W BEST CJO podstawową jednostką lekcyjną jest 45 min. My nie skracamy zajęć!!! Pamiętaj! Porównując cenniki weź cenę kursu i podziel ją przez prawdziwą ilość godzin lekcyjnych (45 minutowych) dopiero wtedy otrzymasz prawdziwą cenę za 1 godzinę lekcyjną!


Godzina lekcyjna = 40 minut

Zastanów się, czy przypadkiem konkurencja nie zaniża swoich kosztów skracając czas godz. lekcyjnej do 40 minut. Te niepozorne 5 minut to w ciągu roku szkolnego aż 600 min. czyli 10 godzin zegarowych! na rok (to aż 14 lekcji mniej).

Wiele innych atutów - równie ważnych jak te powyżej

Organizujemy imprezy kulturowe, w tym BEST Festiwal Filmowy www.bestfestiwal.pl) w Tychach, a we wszystkich oddziałach dni językowe, imprezy dla dzieci (Halloween, Egg Hunt) oraz Olimpiadę Językową, które to korespondują z metodą komunikacyjną, jaką uczymy w BEST CJO. Oferujemy również dogodne raty (w tym miesięczne) i wiele rabatów (dla rodzin, za kontynuację, dla nowego klienta, za 2-gi kurs, za polecenie, za powrót lub przejście do BEST, a także rabaty dla pracowników wybranych firm).

Czy konkurencja oferuje coś poza kursem?

Czy konkurencja poza zwykłym uczeniem oferuje także inne formy wspomagające naukę języka, czy organizuje imprezy kulturowe lub olimpiady?

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij