Promocje

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

W cenie kursu

Gratisy w cenie kursu

W ramach kursu wszystkie podręczniki oraz materiały niezbędne do nauki nasi Słuchacze otrzymują GRATIS!!! Nie ma więc żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów związanych z zakupem książek. Dystrybucja podręczników odbywa się w 1-szym miesiącu nauki, zwyczajowo ok. 2 tygodni od ropoczęcia nauki.

 

Konwersacje i warsztaty językowe 

Nasi Słuchacze w roku szkolnym mają możliwość uczestnictwa w darmowych zajęciach w ramach specjalnego programu Warsztatów Językowych. Tematyka zajęć obejmuje: konwersacje, powtórki słownictwa i gramatyki, dodatkowe testy do matury i egzaminów międzynarodowych, język biznesu. Program Warsztaty Językowe dostępny jest od połowy listopada do połowy kwietnia. 

 

Dostęp do platformy e-learningowej (Strefa Studenta)

Strefa Studenta to specjalny serwis internetowy dla Studentów BEST, dostepny na naszej stronie internetowej. Można tam znaleźć Platformę e-learningową, a w niej szereg matriałów, doskonalących znajomość języków obcych, takich jak testy, ćwiczenia, gramatyka, leksyka oraz gry językowe. Poprzez Strefę Studenta wszyscy chętni moogą także zgłaszać swój udział w Warsztatach Językowych.

 

Konsultacje

Krótkie 5-10 minutowe spotkania przed lub po zajęciach z lektorem prowadzącym kurs w celu wytłumaczenia zagadnień językowych jakie przerabiane były podczas nieobecności Słuchacza. To także dobry moment na omówienie z lektorem co warto jeszcze dodatkowo poćwiczyć w domu lub oddać do sprawdzenia zaległe prace domowe.

 

Co roku na wiosnę organizujemy próbne egzaminy dla naszych Studentów, aby ułatwić i pomóc im w dalszym przygotowaniu się do prawdziwych egzaminów. W ten sposób pomagamy im oswoić się ze stresem. Pod koniec lutego organizujemy próbne egzaminy międzynarodowe tj. FCE, CAE, ZD CILS, DELE czy DELF. Po tych egzaminach każdy Uczestnik testu otrzymuje wynik oraz rekomendacje lektora. Ułatwia to Studentom podjęcie decyzji czy zdawać egzamin w sesji letniej, a może dopiero w sesji zimowej. W marcu organizujemy próbny egzamin maturalny dla maturzystów.

 

Dostęp do biblioteki i filmoteki

Każdy Słuchacz BEST CJO ma bezpłatny dostęp do bogatych zasobów biblioteki i medioteki. Do dyspozycji Słuchaczy są lektury, podręczniki, ćwiczenia i repetytoria ze wszystkich nauczanych przez nas języków. Wszyscy amatorzy dobrego kina, mogą wypożyczać filmy DVD, które pozwalają się zrelaksować, a także jeszcze lepiej zapoznać z językiem obcym.

 

Rabaty na Złotą Kartę BEST

Każdy Słuchacz BEST CJO ma możliwość wyrobienia Złotej Karty BEST (cena 10zł). Użytkownikom naszej karty przysługują liczne rabaty na towary i usługi w wielu firmach (pizzerie, kluby, kina, restauracje, puby i inne punkty gastronomiczne, a także księgarnie, kwiaciarnie i inne firmy usługowe) na terenie Tychów, Bielska-Białej, Bierunia, Czechowic-Dziedzic i Pszczyny. Lista firm uczestniczących w programie znajduje się w dziale ZŁOTA KARTA.

 

Rabaty na bilety na BEST Festiwal Filmowy

Każdy Słuchacz BEST CJO ma możliwość zakupienia biletów na BEST Festiwal Filmowy z rabatem.

 

Jest to podstawowy pakiet, który oferujemy w ramach kursu. Więcej o oferowanych przez nas pakietach przeczytasz TUTAJ.

 

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij