Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2021-02-26

Zdaj egzamin międzynarodowy z BEST CJO

Czy zastanawialiście się kiedyś nad uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka obcego?

Nasza szkoła jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym ETS Global, LanguageCert, Pearson i innych instytucji certyfikujących, co daje Wam niepowtarzalną szansę skorzystania z szerokiej oferty egzaminów międzynarodowych na terenie naszej szkoły i nie tylko.

Nie tylko? To znaczy gdzie mógłbym zdać egzamin? – wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom klientów w naszej ofercie mamy również egzaminy międzynarodowe, które można zdawać zdalnie w zaciszu własnego domu lub biura (również z częścią ustną).

 

 

Jakie egzaminy są najbardziej popularne i do czego mogą się przydać?

 

EGZAMINY MIĘDZYNARODOWE

PTE (Pearson Test of English) level 3 (poziom B2) – egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Zdanie tego egzaminu (wraz z odpowiednimi uprawnieniami pedagogicznymi) umożliwia nauczanie języka angielskiego w przedszkolach, a także w klasach I-III. Ten egzamin bazuje na sytuacjach życia codziennego, nie posiada osobnej części gramatycznej i w związku z tym jest uważany, jako relatywnie łatwy. Na ten egzamin oferujemy korzystne rabaty dla naszych kursantów.

 

Egzaminy LanguageCert – NOWOŚĆ!!!  egzaminy zdawane online w domu lub w biurze!. Sesje odbywają się w dowolnie wybranym terminie. Wyniki uzyskuje się bardzo szybko - w ciągu kilku dni roboczych. Do wyboru:

LTE (LanguageCert Test of English) – egzamin typu testowego, świetnie nadaje się do potwierdzenia znajomości języka angielskiego w CV, adaptuje się do poziomu zdającego, zawsze jest zdany. Bazuje na rzeczywistych sytuacjach, również z miejsca pracy.

ESOL (LanguageCert International ESOL) – egzamin typu akademickiego, potwierdzający znajomość języka angielskiego na wybranym poziomie, uznawany przez liczne uczelnie

 

TOEIC – egzamin typu testowego, zawsze jest zaliczony, zdawany w sesjach papierowych na terenie BEST CJO Tychy (jesteśmy jedną z kilku placówek w Polsce, organizujących otwarte sesje egzaminu TOEIC), terminy sesji można sprawdzić tutaj. Świetnie nadaje się do potwierdzenia znajomości języka angielskiego w CV, jako że jest testem przeprowadzanym z użyciem słownictwa biurowego. Dla osób mniej zaawansowanych proponujemy TOEIC Bridge.

 

Z języka niemieckiego oferujemy odpowiednik egzaminu TOEIC – egzamin WiDaF, a dla mniej zaawansowanych WiDaF Basic.

 

W naszej szkole można zapisać się także na Egzaminy Cambridge: B2 First (dawnej FCE) oraz C1 Advanced (dawniej CAE) w sesji czerwcowej, ale sam egzamin będzie odbywał się w Katowicach, Gliwicach lub w Bielsku-Białej (do wyboru).

Pozostałe powyższe egzaminy odbywają się na terenie BEST CJO w Tychach. 

 

Zanim zdecydujesz się na przystąpienie do egzaminu międzynarodowego możesz skorzystać z egzaminu próbnego

 
EGZAMINY PRÓBNE

Chętne osoby zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty egzaminów próbnych: PTE B2, TOEIC, WIDAF, B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE) oraz z MATURY i Egzaminu Ósmoklasisty. Egzaminy próbne odbędą się w tym roku do wyboru:

  • w wersji papierowej na terenie oddziałów Best,
  • w formie zdalnej (do napisania w domu).

Egzamin papierowy odbędzie się w BEST Tychy 20.03.2021 (godziny poranne*), a na oddziałach 19.03.2021 (godziny popołudniowe*). Jeśli ktoś z Państwa zdecyduje się napisać egzamin we własnym zakresie (bez konieczności wizyty w oddziale) prześlemy go do Państwa mailowo między 22-28.03.2021. Na egzamin próbny należy się zapisać najpóźniej do 08.03.2021 w sekretariatach BEST, abyśmy wiedzieli ile mamy chętnych osób i zaplanowali sale. 

Jeśli jesteś uczestnikiem jednej z naszych grup egzaminacyjnych z egzaminu próbnego możesz skorzystać W CENIE KURSU.

Z odpowiedniego egzaminu próbnego bez opłat mogą skorzystać również osoby, które w tym roku zdają egzamin ósmoklasisty lub egzamin maturalny, nawet jeśli uczą się w grupie nieegzaminacyjnej.

Jeśli uczycie się w innej grupie nieegzaminacyjnej, a chcielibyście skorzystać z egzaminu próbnego, można zapisać się na niego za symboliczną opłatą 30zł w terminie do 15.03.2021 w naszym sekretariacie.

 

*TYCHY 20.03.2021 - 10:00 - sala 16

*PSZCZYNA 19.03.2021

  • Matura 16.00-17.40 sala nr 2
  • Egzamin ósmoklasisty 16.00-17.15 sala nr 4
  • PTE 17.30-19.15 sala nr 4
  • FCE 16.30-19.05 sala nr 3

*CZECHOWICE 19.03.202116:30

*BIERUŃ - w trakcie ustaleń 

*ONLINE - zdalnie w domu 22-28.03.2021

 

Serdecznie zapraszamy 

BEST CJO

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij