Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2013-10-02

LAST MINUTE czyli Ostatnie Wolne Miejsca - zapisz się i zgarnij nawet 300zł rabatu.

OFERTA LAST MINUTE: Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie zapisali się na kurs w BEST CJO do skorzystania z promocji "Ostatnie wolne miejsca". Promocja ta dotyczy zapisów na kursy językowe, które startują w październiku w BEST Centrum Języków Obcych w Tychach, Bielsku, Pszczynie, Czechowicach i Bieruniu. Do zgarnięcia nawet do 300zł zniżki na wybrane kursy lub 100zł upustu na dowolny kurs językowy. Wystarczy tylko szybko podjąć decyzję. Zostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc.

Królowa przybyła na kurs konwersacyjny, aby popracować nad swoim akcentem.
Barack zaklepał sobie miejsce na niemieckim, żeby lepiej zrozumieć panią kanclerz.
Angelina i Brad wybrali chiński, bo właśnie adoptowali trojaczki z Pekinu. 

CO ICH ŁĄCZY?

Oni wszyscy skorzystali z naszej promocji i dostali specjalne rabaty. Ty też możesz! Podejmij szybko decyzję, a dostaniesz nawet do 300 zł zniżki na wybrane kursy lub minimum 100 zł rabatu na dowolny kurs językowy. 


ZASADY PROMOCJI:
Promocja "Ostatnie wolne miejsca w BEST" dotyczy zapisów na kursy językowe, które startują w październiku 2014r. w BEST Centrum Języków Obcych w Tychach, Bielsku, Pszczynie, Czechowicach i Bieruniu.
Żeby otrzymać rabat, należy zapisać się przez Internet lub przyjść do oddziału i podać hasło" OSTATNIE MIEJSCA". W przypadku zapisu on-line, prosimy wpisać to samo hasło w polu o nazwie "Kod promocyjny".   

Pełna lista kursów obiętych promocją znajduje się TUTAJ
     

Skrócony regulamin:

  1. Promocja dotyczy tylko nowych Klientów, nie zapisanych jeszcze na kurs w BEST CJO i trwa do momentu rozpoczęcia kursu lub wyczerpania miejsc na danym kursie.
  2. Przy zapisie należy podać hasło: „Ostatnie miejsca”.
  3. Promocja nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami.

Pełny regulamin także w zakładce Polecamy/Konkursy/Ostatnie wolne miejsca

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij