Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2014-11-07

Dołącz do nas w ramach akcji Późny start - wybierz rabat lub zajęcia wyrównawcze

Pomimo, że rok szkolny 2015/2016 w BEST CJO rozpoczął się w połowie października, można jeszcze dopisać się do grup stacjonarnych. W wielu z nich są jeszcze wolne miejsca. Osobom na poziomach od (A1+-C1) oferujemy rabaty Późny Start. Dla osób, które chciałyby rozpocząć naukę w grupach początkujących mamy ciekawą propozycję zajęć wyrównawczych.

Rabat Późny Start to odliczenie kosztów zajęć zrealizowanych w konkretnych grupach do momentu zapisu. Przysługuje wszystkim osobom, które zdecydują się dołączyć do istniejących grup. W miejsce rabatu Późny Start można skorzystać z pakietu zajęć wyrównawczych. Koszt zrealizowanych zajęć w wybranej grupie (do momentu zapisu) zostanie przeliczony na konkretną ilość zajęć wyrównawczych(zajęcia indywidualne).

 

Opcje zajęć wyrównawczych(indywidualnych) polecamy szczególnie osobom na poziomach początkujących (A1), które obawiają się zaległości jakie mogły powstać od momentu uruchomienia kursów. Pozwoli to wyeliminować tego typu problemy oraz zrealizować materiał przerobiony dotychczas przez kursantów już uczestniczących w zajęciach w formie lekcji indywidualnych.

 

Aby sprawdzić, czy są jeszcze wolne miejsca w grupach można skorzystać z internetowej wyszukiwarki kursów TUTAJ

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij