Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2015-01-31

Aktywnie w ferie - WARSZTATY BEST CJO

Przerwa w zajęciach na kursach stacjonarnych nie musi oznaczać przerwy w aktywnej nauce języka - przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe propozycje Warsztatów językowych. Przypominamy, że każdy Kursant BEST CJO może bezpłatnie wziąć udział w takich dodatkowych zajęciach.

W trakcie ferii zimowych Warsztaty językowe odbywać się będą w oddziale w Tychach i w Bielsku-Białej w różnych dniach i godzinach. Do wyboru zajęcia z języka angielskiego (poziom A1, B1, B2), niemieckiego (poziom A1) oraz hiszpańskiego (poziom A1). Pełen wykaz dostępnych Warsztatów znajduje się w Strefie Studenta w zakładce "Warsztaty".

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Chęć udziału można zgłosić korzystając ze Strefy Studenta. Należy się zarejestrować lub zalogować (jeśli użytkownik posiada już aktywne konto). Rejestracja polega na wpisaniu swojego indywidualnego loginu oraz hasła, a także numeru studenta (identyfikator z karty słuchacza lub dokumentów finansowych). Uwaga, zapisanie się lub wypisanie z wybranych zajęć musi nastąpić na dwa dni wcześniej (do godz. 24:00), licząc od terminu warsztatów. Minimalna ilość chętnych potrzebnych do zorganizowania warsztatu to 4 osoby. W przypadku braku wymanaganego minimum Warsztaty zostaną odwołane, o czym zostaną Państwo poinformowani e-mailem.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij