Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2016-10-07

BEST CJO w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół w Polsce – awans na 6 miejsce!

W tym roku nasza szkoła - BEST Centrum Języków Obcych znalazła się aż na 6 miejscu w prestiżowym rankingu Book of Lists 2018/2019 wydawnictwa Warsaw Business Journal. Jesteśmy w pierwszej dziesiątce najlepszych szkoł w Polsce. Nadal pozostajemy numerem 1 na Śląsku!

Book of Lists, wydawany od ponad 15 lat, stanowi kompendium wiedzy o biznesie. Podsumowuje osiągnięcia polskich firm, umieszczając je w odpowiednich rankingach. BEST CJO było oceniane pod kątem kryteriów takich jak: liczba słuchaczy, oferta kursów językowych, nowoczesne technologie (e-learning, multimedia), przychody szkoły, ilość klientów biznesowych, liczba nauczycieli oraz oddziałów. Dla Państwa stajemy się coraz lepsi – BEST CJO awansuje z miejsca 8 na 6 w rankingu najlepszych szkół językowych w Polsce! Jest to dowód na to, iż nasza szkoła rozwija się niezwykle dynamicznie i gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług. 

Mamy nadzieję, że nasza obecność w tym ekskluzywnym przewodniku po polskim biznesie będzie wskazówką dla wszystkich, którzy w przyszłości wybiorą BEST CJO, a dla tych co już to zrobili, potwierdzeniem trafnego wyboru.

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij