Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2018-03-19

XIV Olimpiada BEST - Wyniki FINAŁU

Po raz czternasty BEST CJO zaprosił wszystkie dzieci oraz młodzież z woj. śląskiego na Olimpiadę Językową BEST (ze znajomości języka i kultury krajów anglojęzycznych)! 1 etap (eliminacje) odbyły się na początku kwietnia we wszystkich oddziałach BEST CJO a FINAŁ 21 i 25 kwietnia 2018 roku w centrali w Tychach. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich części:

Nasza Olimpiada, którą organizujemy z renomowanym międzynarodowym wydawnictwem Pearson, to popularna impreza językowo-kulturowa z 14-letnią tradycją, adresowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół średnich z Tychów, Bierunia, Pszczyny, Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej oraz pozostałych szkół z województwa śląskiego zainteresowanych wzięciem udziału w Olimpiadzie.

Olimpiada obejmuje zagadnienia z języka angielskiego i kultury krajów anglojęzycznych dostosowane do poziomu wiekowego uczestników. 

W tym roku najmłodsze dzieci podczas pierwszego etapu będą, w formie plastycznej, przedstawiać plan dnia członków rodziny królewskiej. Klasy 4-6 stworzą filmik bądź pracę plastyczną na temat angielskiego łamańca językowego, a starsza młodzież napisze test językowy przygotowany przez wydanictwo Pearson.

12 najleszpych osób z każdej kategorii zostanie zaproszonych na Finał Olimpiady, który odbędzie się 21 kwietnia (klasy 1-3 oraz 4-6) i 25 kwietnia (klasa 7 i gimnazjum oraz szkoły średnie). Do wygrania atrakcyjne nagrody, m.in. semestralne kursy językowe, gadżety od BEST CJO i nagrody książkowe od wydawnictwa Pearson.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału! W kolejnych dniach będziemy rozsyłać zaproszenia na Olimpiadę do szkół podstawowych oraz szkół średnich w Tychach i najbliższych miastach. Jeśli jednak nauczyciele języka angielskiego nie udzielą informacji na ten temat, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą szkołą. 

Szczegóły oraz  WYNIKI 1 ETAPU i FINAŁU oraz ZDJĘCIA znajdują się tutaj:

Wideorelacja już wkrótce. Aby nie przegapić polub nas na Facebooku i zasubskrybuj nas na YouTube

 

Zobaczcie jak bawiliśmy się w zeszłym roku:

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij