Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2020-08-01

BEST CJO w TOP5 najlepszych szkół w Polsce!

W tym roku BEST Centrum Języków Obcych awansował na 5 miejsce w prestiżowym rankingu Book of Lists 2019/2020 wydawnictwa Warsaw Business Journal. A to oznacza że jesteśmy jedną z pięciu najlepszych szkoł językowych w Polsce. Nadal pozostajemy numerem 1 na Śląsku!

Book of Lists, wydawany od prawie 20 lat, stanowi kompendium wiedzy o biznesie. Podsumowuje osiągnięcia polskich firm, umieszczając je w odpowiednich rankingach. BEST CJO było oceniane pod kątem kryteriów takich jak: liczba słuchaczy, oferta kursów językowych, nowoczesne technologie (e-learning, multimedia), przychody szkoły, ilość i prestiż klientów biznesowych, liczba nauczycieli oraz oddziałów. Dla Państwa stajemy się coraz lepsi – BEST CJO awansuje z miejsca 6 na 5 w rankingu najlepszych szkół językowych w Polsce! Jest to dowód na to, iż nasza szkoła rozwija się niezwykle dynamicznie i gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług. 

Mamy nadzieję, że nasza obecność w tym ekskluzywnym przewodniku po polskim biznesie będzie wskazówką dla wszystkich, którzy w przyszłości wybiorą BEST CJO, a dla tych co już to zrobili, potwierdzeniem trafnego wyboru.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij