Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2020-11-08

KONKURS WIDEO - BEST rozdaje 10 KURSÓW dla dzieci

Zapraszamy do 2 konkursów WIDEO - jeden dla nowych klientów (dzieci 2-10 lat) i jeden dla naszych kursantów. 

KONKURS WIDEO: „WYGRAJ KURS!” - Powiedz coś po angielsku! Zaśpiewaj! Zagraj! Przebierz się!

Zapraszamy wszystkich nowych klientów, którzy jeszcze nie są kursantami BEST CJO do udziału w konkursie wideo dla dzieci. DO WYGRANIA KURS JĘZYKOWY! A oto szczegóły:

WARUNKI KONKURSU WIDEO „WYGRAJ KURS!”:


1. Kto jest organizatorem konkursu? szkoła językowa BEST Centrum Języków Obcych z siedzibą w Tychach, ul. Kopernika 1B, NIP 6461821212, tel. 32 217-78-01, email: konkurs@bestcentrum.pl  
2. Dla kogo jest konkurs? Dla wszystkich dzieci w wieku od 2 do 10 lat, które jeszcze nie zapisały się do BEST CJO na kurs angielskiego a ich rodzice/opiekunowi akceptują niniejsze warunki konkursu.
3. Co trzeba zrobić? Zadaniem uczestników jest nagrać 10-30 sekundowy filmik (najlepiej telefonem komórkowym), w którym dziecko w języku angielskim wypowie dowolne zdanie, wierszyk lub przysłowie, zaśpiewa piosenkę, odegra jakaś scenkę, a do tego ładnie się przebierze (może być jakiś kostium z balu przebierańców lub strój specjalny przygotowany na występ)
4. Co będzie oceniane? Przebranie i pomysł oraz użycie języka angielskiego stosowne do wieku i poziomu kursanta.
5. Kto może wziąć udział w filmie? Tylko dzieci w wieku 2-10 lat niebędące jeszcze kursantami BEST CJO, posiadające zgodę od rodziców/opiekunów na udział w konkursie i publikację ich wizerunku.
6. Jak należy przesłać film? Filmy należy przesłać na:
a. naszego bestowego Whatsappa numer 500 169 042 (tę opcję preferujemy)
b. jeżeli film nie przekracza 5MB można wysłać na email konkurs@bestcentrum.pl  
c. jeżeli film przekracza 5MB proszę go wysłać za pomocą strony internetowej https://wetransfer.com/ wpisując jako odbiorcę konkurs@bestcentrum.pl, wtedy my dostaniemy linka, z którego pobierzemy sobie film samodzielnie
7. Co należy dołączyć do przesłanego filmu? W treści wiadomości proszę przesłać:
a. Dane dziecka – imię, nazwisko, datę urodzenia, miejscowość zamieszkania
b. Dane opiekuna - imię, nazwisko, nr telefonu, email
c. Klauzulę RODO o treści: „Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w konkursie wideo WYGRAJ KURS, akceptuje jego warunki oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich i mojego dziecka do celów marketingowych BEST CJO w tym do upublicznienia wizerunku mojego dziecka w ramach niemniejszego konkursu. Zostałem/am także poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie BEST CJO z siedzibą w Tychach, ul. Kopernika 1B”
8. Do kiedy należy przesłać film? Na gotowe filmy czekamy do 20.11.2020 (piątek). Konkurs przedłużony do 30.11.2020 (poniedziałek).  
9. Jak wybierzemy laureatów: Jury w składzie dyrektor BEST CJO, metodycy BEST CJO i kierownicy oddziałów wybierze 10 najlepszych filmów, które otrzymają GŁÓWNĄ NAGRODĘ
10. Co można wygrać? Semestralny Kurs JĘZYKA ANGIELSKIEGO w cenie ok 750zł
a. metodą KIDDO (dla dzieci 8-10 lat we wszystkich oddziałach BEST) lub
b. metodą TEDDY EDDIE (w Tychach lub Czechowicach dla dzieci 2-7 lat) lub
c. metodą KIDDO Mini (w Pszczynie lub Bieruniu dla dzieci 3-7 lat) przy czym
d. należy mieć świadomość, iż zajęcia rozpoczęły się w październiku (dziecko dołącza do grupy z wolnym miejscem i w ramach wygranej może uczestniczyć w zajęciach do 20 marca 2021),
e. rodzic jest zobowiązany dokupić w cenie 200zł pakiet młodego kursanta (teczka z materiałami na zajęcia) gdyż w ramach wygranej darmowe jest uczestnictwo w zajęciach ale materiały są już odpłatne,
f. chyba że rodzi/opiekun zdecyduje się wykupić pozostałą cześć kursu w cenie 790zł, a wtedy pakiet młodego kursanta będzie darmowy, opłatę można rozbić na 8x po 100zł lub 4x po 200zł. Dokupienie 2.giej części kursu po 20.03.21 będzie w tej samej cenie, ale już wtedy bez darmowego pakietu kursanta.
g. Zajęcia odbywają się stacjonarnie lub online (w zależności od aktualnych obostrzeń sanitarnych).
11. Gdzie zostaną ogłoszone wyniki: Wyniki zostaną ogłoszone na naszym facebookowym profilu na www.fb.com/bestcentrum a z opiekunami zwycięzców skontaktujemy się telefonicznie.

Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci 2-10 lat w KONKURSIE :)

 

HALLOWEENOWY KONKURS DLA KURSANTÓW BEST

Zapraszamy wszystkich kursantów BEST CJO do udziału w konkursie wideo z okazji Halloween/Dnia Jesieni/Dnia Dyni. A oto szczegóły:

1. Dla kogo jest konkurs? Dla wszystkich kursantów BEST CJO młodych ciałem i DUCHEM w wieku od 2 do 102 lat.
2. Co trzeba zrobić? Zadaniem uczestników jest nagrać 10-30 sekundowy filmik (najlepiej telefonem komórkowym) z życzeniami, zaklęciami, piosenką, scenką lub kilkoma zdaniami w języku obcym dotyczących Halloween, Dnia Jesieni lub Dnia Dyni.
3. Co będzie oceniane? Przebranie, pomysł i kreatywność oraz użycie języka obcego stosowne do wieku i poziomu kursanta.
4. Kto może wziąć udział w filmie? Tylko kursant BEST CJO, od którego otrzymaliśmy podczas zapisu zgodę „na publikację wizerunku pozyskanego w związku z kursem przez BEST CJO w celach promocyjnych placówki i osiągnięć słuchaczy” – jeżeli takiej zgody nie było, a kursant chce uczestniczyć w konkursie musi nam taką zgodę dostarczyć na piśmie, podpisaną przez siebie lub rodzica/opiekuna (jeżeli jest niepełnoletni).
5. Gdzie nagrywamy film? W przeciwieństwie do lat poprzednich tym razem filmu nie nagrywamy podczas zajęć w BEST CJO, ale samodzielnie podczas swojego czasu wolnego w domu lub na powietrzu (czyli bezpiecznie, bez kontaktu z innymi osobami).
6. Jak należy przesłać film? Filmy należy przesłać na:
a. naszego bestowego Whatsappa numer 500 169 042 (tę opcję preferujemy)
b. jeżeli film nie przekracza 5MB można wysłać na email konkurs@bestcentrum.pl  
c. jeżeli film przekracza 5MB proszę go wysłać za pomocą strony internetowej https://wetransfer.com/ wpisując jako odbiorcę konkurs@bestcentrum.pl, wtedy my dostaniemy linka, z którego pobierzemy sobie film samodzielnie
Pamiętaj aby w treści wiadomości do nas wpisać imię i nazwisko kursanta występującego w filmie i ewentualnie dołączyć klauzulę o jakiej piszemy w punkcie 4.
7. Do kiedy należy przesłać film? Na gotowe filmy czekamy do 16.11.2020 (poniedziałek) włącznie (równe dwa tygodnie od ogłoszenia konkursu)
8. Jak wybierzemy laureatów JURY: Jury w składzie dyrektor BEST CJO, metodycy BEST CJO i kierownicy oddziałów wybierze od 3 do 5 najlepszych filmów, które otrzymają słodką niespodziankę oraz dyplom.
9. Jak wybierzemy laureatów PUBLICZNOŚCI: To samo Jury wybierze także od 10 do 20 najciekawszych filmów, z których stworzymy jeden spot który opublikujemy na naszym FB oraz kanale YouTube, gdzie będzie mogła głosować publiczność. Najlepsze 5 osób otrzyma słodką niespodziankę oraz dyplom.
10. Gdzie zostaną ogłoszone wyniki: Wyniki zostaną ogłoszone na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/bestcentrum 

Zapraszamy do udziału :)

Uwaga. Jeżeli konkurs się spodoba, podobny konkurs ogłosimy na Boże Narodzenie 2020 (Xmas 2020). Wtedy będzie druga szansa na nagrody, a także będą mogły wziąć udział wszystkie osoby, dla których temat Halloween nie był wystarczająco ciekawy. Zachęcamy więc aby już zaplanować co można nagrać ciekawego w kolejnym konkursie wideo.

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij