Tychy

Galeria

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Finał Olimpiady BEST 2012 - grupy dziecięce oraz młodzieżowe

Finał Olimpiady BEST 2012 grup dziecięcych oraz młodzieżowych

Finał wewnętrznej Olimpiady BEST 2012

 

W sobotę, 31 marca 2012 w centrali BEST CJO w Tychach odbył się finał wewnętrznej Olimpiady językowej BEST. Była to już ósma edycja konkursu, a Studenci BEST rywalizowali w następujących kategoriach:

 

- grupy dziecięce: AD1, AD2, AD3,

- grupy młodzieżowe: AG1, AG2, AG3.

 

W finale spotkali się kursanci wyłonieni w pierwszym etapie olimpiady, który stanowił

test z języka angielskiego przeprowadzany w ramach zajęć.

A było o co walczyć bo do wygrania były ciekawe nagrody.

 

Dopisali również rodzice, opiekunowie oraz rodzeństwo naszych uczestników,

którzy dzielnie wspierali swoich bliskich gromkimi oklaskami.

 

Poniżej przedstawiamy listę uczestników tegorocznej Olimpiady BEST oraz obszerną galerię zdjęć,

na których sami Państwo zauważycie, że niektórzy uczestnicy odkryli przed nami

zupełnie inne talenty, niezwiązane z językiem angielskim.

 

AD1

I miejsce – Oliwia Długoń (Bieruń)

II miejsce – Paulina Czempas (Bieruń) oraz Wiktoria Kowalczyk (Tychy)

III miejsce – Weronika Sołecka (Bieruń)

W finale wzięli również udział: Alicja Rutkowska, Weronika Rebejko oraz Michał Młynek

 

AD2

I miejsce – Agnieszka Rybicka (Tychy)

II miejsce – Aleksandra Skotnicka (Pszczyna) oraz Filip Gołyszny (Pszczyna)

 

AD3

I miejsce – Hanna Jarlaczyńska (Tychy)

II miejsce – Tymoteusz Gruchlik (Tychy)

III miejsce – Szymon Kocurek (Bieruń)

W finale wzięli również udział: Julia Kownacka, Sonia Krzykawska, Cezary Wac, Kacper Trela oraz Maksymilian Kołodyński

 

AG1

I miejsce – Piotr Jarosz (Bieruń)

II miejsce – Wojciech Stol (Bieruń)

III miejsce – Natalia Nowak (Tychy)

W finale wzięli również udział: Franciszek Bielawski oraz Krzysztof Ferenc

 

AG2

I miejsce – Rafał Kotas (Pszczyna)

II miejsce – Piotr Kotas (Pszczyna)

III miejsce – Rafał Morkisz (Tychy)

W finale wzięli również udział: Anna Czachowska, Magdalena Zdyb, Weronika Sobota oraz Igor Smoleń

 

AG3

I miejsce – Michał Drabik (Tychy)

II miejsce – Anna Chrabąszcz (Tychy)

III miejsce – Dominik Czempas (Tychy)

W finale wzięli również udział: Wiktoria Germanek, Miłosz Kożusznik oraz Piotr Gil

 

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Olimpiady.

powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij