Online

Galeria

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Nasi lektorzy BEST Online

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi lektorami uczącymi w naszym bielskim oddziale:)

 • Kierownik ds. metodycznych. Od roku 2004 czuwa nad wysokim poziomem kursów w BEST CJO. Regularnie pomaga wzbogacać warsztat pracy i unowocześniać metody nauczania całego zespołu. Każdego roku to właśnie w ręce Oli trafiają dziesiątki zgłoszeń od kandydatów na lektorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy, udaje jej się wybierać jedynie tych najlepszych. Doskonale wie na czym polega efektywne nauczanie języków obcych, ponieważ sama od wielu lat uczy języka angielskiego. W BEST CJO prowadzi kursy od 2001r. Jest lektorem w grupach na wyższych poziomach zaawansowania: egzaminacyjnych oraz konwersacyjnych.
 • Zastępca Kierownika ds. metodycznych, lektor języka angielskiego. W BEST CJO od roku 2005. Prowadzi kursy stacjonarne, przeważnie na wyższych poziomach zaawansowania, a także kursy firmowe. Od roku 2011 pełni funkcję zastępcy Kierownika ds. Metodycznych. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymał na Uniwersytecie Śląskim. Akredytowany egzaminator TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL, WIDaF, TFI.
 • Native Speaker języka angielskiego, pochodzi z Irlandii gdzie ukończył DIT Cathal Brugha w Dublinie. W 2018 został certyfikowanym nauczycielem zdobywając TEFL METHODOLOGY CERTIFICATE. W BEST od 2018 roku prowadzi zajęcia w grupach, firmowe i z klientem indywidualnym na poziomach A2 do C2.
 • Lektorka języków niemieckiego, szwedzkiego i norweskiego. Zajęcia w BEST CJO prowadzi od 2007. Magister filologii germańskiej Uniwersytetu Śląskiego. W 2007 podczas wyjazdu stypendialnego obroniła również pracę magisterską na wydziale germanistyki Uniwersytetu Sztokholmskiego. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie nauczania norweskiego na Uniwersytecie w Bergen oraz kurs nauczania polskiego jako obcego na Uniwersytecie w Sztokholmie. W 2012 odbyła miesięczny staż w Molde Voksenopplæringsenter, gdzie hospitowała oraz prowadziła zajęcia norweskiego w grupach obcokrajowców z całego świata, w tym uchodźców i analfabetów. Obecnie wykłada szwedzki i norweski na Wydziale Filologicznym w Instytucie Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Śląskim, gdzie kończy studia doktoranckie.
 • Lektorka języka angielskiego. Grono anglistów BEST CJO zasiliła w roku 2005. Od tamtego czasu miała okazję pracować z kursantami w różnych grupach wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Tytuł magistra filologii angielskiej uzyskała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektorka języka niemieckiego. Z BEST CJO związana od roku 2006. Przez ten długi czas miała okazję pracować z kursantami w różnych grupach wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadziła kursy stacjonarne, z klientem indywidualnym, a także dla pracowników firm. Magister filologii germańskiej, tytuł uzyskała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektorka języka angielskiego. Z BEST CJO współpracuje od roku 2011. Prowadzi zajęcia w firmach. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektorka języka włoskiego. Grono lektorów BEST CJO zasiliła w roku 2011. Absolwentka filologii włoskiej w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Gliwicach oraz na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Oprócz pracy jako lektor sezonowo pracuje jako pilot wycieczek do Włoch, gdzie może poszerzać swoja wiedzę i zainteresowania językowe.
 • Lektorka języka arabskiego i angielskiego. Pracę w BEST rozpoczęła w 2015 roku. Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, następnie studiów licencjackich z arabistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dodatkowo ukończyła kurs CELTA w Wielkiej Brytanii. W BEST uczy grupy dorosłe, prowadzi również kursy u klientów biznesowych.
 • Lektor języka angielskiego. Współpracę z BEST CJO rozpoczął w roku 2010. Prowadzi zajęcia w firmach. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach. Magister filologii angielskiej, tytuł uzyskał na Uniwersytecie Śląskim. Na tej samej uczelni ukończył także Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Języka Angielskiego.
 • Lektorka języka rosyjskiego. W naszej szkole uczy od 2016 roku. Prowadzi kursy stacjonarne oraz firmowe. Absolwentka Państwowego Instytutu Języka Rosyjskiego im. A.S. Puszkina w Moskwie, specjalność nauczanie rosyjskiego jako obcego.
powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij