Bielsko-B.

Galeria

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Nasi lektorzy w Bielsku

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi lektorami uczącymi w naszym bielskim oddziale:)

  • Kierownik ds. metodycznych. Od roku 2004 czuwa nad wysokim poziomem kursów w BEST CJO. Regularnie pomaga wzbogacać warsztat pracy i unowocześniać metody nauczania całego zespołu. Każdego roku to właśnie w ręce Oli trafiają dziesiątki zgłoszeń od kandydatów na lektorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy, udaje jej się wybierać jedynie tych najlepszych. Doskonale wie na czym polega efektywne nauczanie języków obcych, ponieważ sama od wielu lat uczy języka angielskiego. W BEST CJO prowadzi kursy od 2001r. Jest lektorem w grupach na wyższych poziomach zaawansowania: egzaminacyjnych oraz konwersacyjnych.
  • Zastępca Kierownika ds. metodycznych, lektor języka angielskiego. W BEST CJO od roku 2005. Prowadzi kursy stacjonarne, przeważnie na wyższych poziomach zaawansowania, a także kursy firmowe. Od roku 2011 pełni funkcję zastępcy Kierownika ds. Metodycznych. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymał na Uniwersytecie Śląskim. Akredytowany egzaminator TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL, WIDaF, TFI.
  • Native Speaker języka angielskiego. Do BEST CJO trafił w roku 2010. Pochodzi z Lagos w Nigerii, jednak już jako dziecko przeprowadził się do Londynu. Ukończył inżynierię w Boston College. W BEST CJO prowadzi zajęcia w grupach, firmowe oraz z klientem indywidualnym.
  • Lektorka języka angielskiego oraz rosyjskiego. Do grona lektorów BEST dołączyła w roku 2013. Pracuje z kursantami we wszystkich grupach wiekowych. Absolwentka Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku- Białej, gdzie ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie, specjalność: translacja angielsko -rosyjsko-polska. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.
  • Lektorka języka niemieckiego. Z BEST CJO rozpoczęła współpracę w 2013 roku. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sosnowcu, specjalizacja: nauczyciel języka niemieckiego. Kolejnym etapem kształcenia były studia I stopnia na filologii germańskiej Uniwersytetu Śląskiego, a następnie studia magisterskie na tym samym kierunku. W BEST CJO uczy w grupach stacjonarnych oraz u klientów biznesowych,
  • Lektorka języka angielskiego. Z BEST CJO współpracuje od roku 2006. Ukończyła studia magisterskie w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Choć zawodowo związana także z dziennikarstwem i public relations, to jednak z zamiłowania jest lektorem języka angielskiego już od ponad 20 lat, a od kilku lat jest także certyfikowanym egzaminatorem Educational Testing Service.
  • Lektorka języka hiszpańskiego. Do BEST CJO trafiła w roku 2012. Prowadzi zajęcia grupowe oraz z klientem indywidualnym. Ukończyła filologię hiszpańską i amerykanistykę filologiczną na Uniwersytecie Łódzkim.
  • Lektorka języka niemieckiego i szwedzkiego. Do BEST CJO trafiła w roku 2010. Pracuje z kursantami dorosłymi i młodzieżą, prowadzi także kursy firmowe. Tytuł magistra filologii germańskiej otrzymała na Uniwersytecie Śląskim.
  • Lektorka języka włoskiego. Grono lektorów BEST CJO zasiliła w roku 2011. Absolwentka filologii włoskiej w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Gliwicach oraz na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Oprócz pracy jako lektor sezonowo pracuje jako pilot wycieczek do Włoch, gdzie może poszerzać swoja wiedzę i zainteresowania językowe.
  • Native Speaker języka angielskiego. Do BEST CJO dołączyła w 2015 roku. Pochodzi z Australii. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy, swoja pozytywna energią jest w stanie zarazić każdego :) Prowadzi zajęcia dla klientów biznesowych.
powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij