Pszczyna

Galeria

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Nasi lektorzy w Pszczynie

 • Kierownik ds. metodycznych. Od roku 2004 czuwa nad wysokim poziomem kursów w BEST CJO. Regularnie pomaga wzbogacać warsztat pracy i unowocześniać metody nauczania całego zespołu. Każdego roku to właśnie w ręce Oli trafiają dziesiątki zgłoszeń od kandydatów na lektorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy, udaje jej się wybierać jedynie tych najlepszych. Doskonale wie na czym polega efektywne nauczanie języków obcych, ponieważ sama od wielu lat uczy języka angielskiego. W BEST CJO prowadzi kursy od 2001r. Jest lektorem w grupach na wyższych poziomach zaawansowania: egzaminacyjnych oraz konwersacyjnych.
 • Zastępca Kierownika ds. metodycznych, lektor języka angielskiego. W BEST CJO od roku 2005. Prowadzi kursy stacjonarne, przeważnie na wyższych poziomach zaawansowania, a także kursy firmowe. Od roku 2011 pełni funkcję zastępcy Kierownika ds. Metodycznych. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymał na Uniwersytecie Śląskim. Akredytowany egzaminator TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL, WIDaF, TFI.
 • Native Speaker języka angielskiego, pochodzi z Irlandii gdzie ukończył DIT Cathal Brugha w Dublinie. W 2018 został certyfikowanym nauczycielem zdobywając TEFL METHODOLOGY CERTIFICATE. W BEST od 2018 roku prowadzi zajęcia w grupach, firmowe i z klientem indywidualnym na poziomach A2 do C2.
 • Native Speaker języka angielskiego. Do BEST CJO trafił w roku 2010. Pochodzi z Lagos w Nigerii, jednak już jako dziecko przeprowadził się do Londynu. Ukończył inżynierię w Boston College. W BEST CJO prowadzi zajęcia w grupach, firmowe oraz z klientem indywidualnym.
 • Lektor języka angielskiego. Z BEST CJO związany od roku 2007. Od tamtego czasu miał okazję pracować z kursantami w niemal wszystkich grupach wiekowych, od najniższych do najwyższych poziomów zaawansowania. Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, gdzie uzyskał tytuł magistra filologii angielskiej.
 • Lektorka języka niemieckiego. W BEST CJO pracuje od roku 2006. Uczy w grupach dla dorosłych i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, gdzie uzyskała dyplom magistra filologii germańskiej.
 • Lektorka języka angielskiego. Pracę w BEST CJO ropoczęła w roku 2008. Zajęcia prowadzi przeważnie w grupach dziecięcych i młodzieżowych. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach, specjalność język angielski.
 • Lektorka języka angielskiego. Do BEST CJO trafiła w roku 2007. Prowadzi kursy grupowe oraz firmowe. Ukończyła wyższe studia zawodowe w zakresie języka angielskiego w biznesie w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.
 • Lektorka języka niemieckiego i szwedzkiego. Do BEST CJO trafiła w roku 2010. Pracuje z kursantami dorosłymi i młodzieżą, prowadzi także kursy firmowe. Tytuł magistra filologii germańskiej otrzymała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektorka języka angielskiego. Z BEST CJO związana od 2007 roku. Prowadzi grupy dorosłych, a także zajęcia indywidualne i firmowe. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, na którym uzyskała tytuł magistra filologii angielskiej.
 • Lektorka języka angielskiego. Z BEST współpracuje od roku 2015. Ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Śląskim oraz otrzymała dyplom CELTA (University of Cambridge). W BEST prowadzi zajęcia u klientów biznesowych.
powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij