Tychy

Galeria

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Lektorzy

Aktualnie prowadzimy naukę 28 języków, na wielu poziomach zaawansowania oraz zróżnicowania ze względu na indywidualne potrzeby studentów. Obecnie BEST zatrudnia ponad 150 lektorów, których chcemy Państwu przedstawić.

OTO NASI LEKTORZY

 • Kierownik ds. metodycznych. Od roku 2004 czuwa nad wysokim poziomem kursów w BEST CJO. Regularnie pomaga wzbogacać warsztat pracy i unowocześniać metody nauczania całego zespołu. Każdego roku to właśnie w ręce Oli trafiają dziesiątki zgłoszeń od kandydatów na lektorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy, udaje jej się wybierać jedynie tych najlepszych. Doskonale wie na czym polega efektywne nauczanie języków obcych, ponieważ sama od wielu lat uczy języka angielskiego. W BEST CJO prowadzi kursy od 2001r. Jest lektorem w grupach na wyższych poziomach zaawansowania: egzaminacyjnych oraz konwersacyjnych.
 • Zastępca Kierownika ds. metodycznych, lektor języka angielskiego. W BEST CJO od roku 2005. Prowadzi kursy stacjonarne, przeważnie na wyższych poziomach zaawansowania, a także kursy firmowe. Od roku 2011 pełni funkcję zastępcy Kierownika ds. Metodycznych. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymał na Uniwersytecie Śląskim. Akredytowany egzaminator TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL, WIDaF, TFI.
 • Native Speaker języka angielskiego, pochodzi z Irlandii gdzie ukończył DIT Cathal Brugha w Dublinie. W 2018 został certyfikowanym nauczycielem zdobywając TEFL METHODOLOGY CERTIFICATE. W BEST od 2018 roku prowadzi zajęcia w grupach, firmowe i z klientem indywidualnym na poziomach A2 do C2.
 • Native Speaker języka angielskiego. Do BEST CJO trafił w roku 2010. Pochodzi z Lagos w Nigerii, jednak już jako dziecko przeprowadził się do Londynu. Ukończył inżynierię w Boston College. W BEST CJO prowadzi zajęcia w grupach, firmowe oraz z klientem indywidualnym.
 • Lektorka języków niemieckiego, szwedzkiego i norweskiego. Zajęcia w BEST CJO prowadzi od 2007. Magister filologii germańskiej Uniwersytetu Śląskiego. W 2007 podczas wyjazdu stypendialnego obroniła również pracę magisterską na wydziale germanistyki Uniwersytetu Sztokholmskiego. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie nauczania norweskiego na Uniwersytecie w Bergen oraz kurs nauczania polskiego jako obcego na Uniwersytecie w Sztokholmie. W 2012 odbyła miesięczny staż w Molde Voksenopplæringsenter, gdzie hospitowała oraz prowadziła zajęcia norweskiego w grupach obcokrajowców z całego świata, w tym uchodźców i analfabetów. Obecnie wykłada szwedzki i norweski na Wydziale Filologicznym w Instytucie Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Śląskim, gdzie kończy studia doktoranckie.
 • Lektorka języka angielskiego. Do grona anglistów BEST CJO dołączyła w roku 2003. Przez ten długi czas miała okazję pracować z kursantami na różnych poziomach zaawansowania od najniższego do najwyższego, w różnych grupach wiekowych. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach. Tytuł magistra filologii angielskiej otrzymała na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła także amerykanistykę i mass media na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe w Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu.
 • Lektorka języka angielskiego. Grono anglistów BEST CJO zasiliła w roku 2005. Od tamtego czasu miała okazję pracować z kursantami w różnych grupach wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Tytuł magistra filologii angielskiej uzyskała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektorka języka niemieckiego. Z BEST CJO związana od roku 2006. Przez ten długi czas miała okazję pracować z kursantami w różnych grupach wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadziła kursy stacjonarne, z klientem indywidualnym, a także dla pracowników firm. Magister filologii germańskiej, tytuł uzyskała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektor języka angielskiego. Z BEST CJO rozpoczął współpracę w 2014 roku. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach. Tytuł magistra uzyskał na Uniwersytecie Śląskim. Prowadzi kursy stacjonarne, a także u klientów biznesowych na różnych poziomach zaawansowania.
 • Lektorka języka francuskiego. Współpracę z BEST podjęła w 2015 roku. Ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W BEST CJO uczy klientów indywidualnych, prowadzi również zajęcia w grupach stacjonarnych oraz u klienta biznesowego.
 • Lektorka języka angielskiego. Do BEST CJO trafiła w roku 2006. Od tego czasu miała okazję pracować z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania. Tytuł magistra filologii angielskiej otrzymała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektor języka japońskiego. Do grona lektorów BEST CJO dołączył w roku 2011. Absolwent japonistyki w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi.
 • Lektorka języków niemieckiego i szwedzkiego. Pracę w BEST CJO ropoczęła w roku 2011.Oprócz kursów stacjonarnych prowadzi zajęcia indywidualne i firmowe. Uzyskała tytuł licencjata filologii germańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich.
 • Lektor języka angielskiego. Do zespołu BEST CJO dołączył w roku 2014. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach. W BEST CJO prowadzi zajęcia w grupach młodzieżowych, dorosłych oraz kursy w firmach.
 • Lektor języka angielskiego. Do BEST dołączył w 2016 roku. Prowadzi kursy grupowe, indywidualne, a także firmowe. Tytuł magistra filologii angielskiej w specjalności kultura-media-translacja otrzymał na Uniwersytecie Śląskim, gdzie w międzyczasie odbył wymianę międzynarodową Erasmus w Tarragonie na uniwersytecie Rovira i Virgili.
 • Lektorka języków rosyjskiego i ukraińskiego. Z BEST CJO związana od 2007 roku. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz dla pracowników firm. Magistra języków wschodniosłowiańskich otrzymała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektorka języka angielskiego. Z BEST CJO współpracuje od roku 2011. Prowadzi zajęcia w firmach. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektorka języków angielskiego i norweskiego. Z BEST CJO współpracuje od roku 2011. Uczy w grupach dla dzieci i młodzieży, a także dla osób dorosłych. Prowadzi również zajęcia dla klientów indywidualnych. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach, specjalizacja język angielski.Ukończyła język angielski w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Tychach. Nadal pogłębia swoją wiedzę, studiując filologię angielską.
 • Lektor języka angielskiego. Współpracę z BEST CJO rozpoczął w roku 2011. Prowadzi zajęcia w firmach. Otrzymał tytuł licencjata filologii angielskiej w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach
 • Lektor języka angielskiego. Z BEST CJO współpracuje od roku 2012. Prowadzi zajęcia w firmach. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymał na Uniwersytecie Śląskim.
 • Absolwentka Instytutu Języka Angielskiego Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu, ukończyła także Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach oraz Podyplomowe Studium Tłumaczy Języka Angielskiego Uniwersytetu Śląskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała ucząc języka angielskiego w liceum ogólnokształcącym, a także w trakcie praktyk studenckich gimnazjum oraz szkole podstawowej. Z BEST CJO związana jest od 2011 roku. Interesuje się kinem offowym, w szczególności ceni sobie czeski humor Petra Zelenki. Lubi czytać dzieła współczesnej literatury amerykańskiej Generacji X.
 • Lektorka języka arabskiego i angielskiego. Pracę w BEST rozpoczęła w 2015 roku. Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, następnie studiów licencjackich z arabistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dodatkowo ukończyła kurs CELTA w Wielkiej Brytanii. W BEST uczy grupy dorosłe, prowadzi również kursy u klientów biznesowych.
 • Lektor języka angielskiego. Współpracę z BEST CJO rozpoczął w roku 2010. Prowadzi zajęcia w firmach. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach. Magister filologii angielskiej, tytuł uzyskał na Uniwersytecie Śląskim. Na tej samej uczelni ukończył także Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Języka Angielskiego.
 • Native Speaker języka angielskiego. Do BEST CJO dołączyła w 2015 roku. Pochodzi z Australii. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy, swoja pozytywna energią jest w stanie zarazić każdego :) Prowadzi zajęcia dla klientów biznesowych.
 • Lektorka języka rosyjskiego. W naszej szkole uczy od 2016 roku. Prowadzi kursy stacjonarne oraz firmowe. Absolwentka Państwowego Instytutu Języka Rosyjskiego im. A.S. Puszkina w Moskwie, specjalność nauczanie rosyjskiego jako obcego.
powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij