Tychy

Galeria

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Nasi lektorzy

Aktualnie prowadzimy naukę 28 języków, na wielu poziomach zaawansowania oraz zróżnicowania ze względu na indywidualne potrzeby studentów. Obecnie BEST zatrudnia ponad 150 lektorów, których chcemy Państwu przedstawić.

OTO NASI LEKTORZY

 • Kierownik ds. metodycznych. Od roku 2004 czuwa nad wysokim poziomem kursów w BEST CJO. Regularnie pomaga wzbogacać warsztat pracy i unowocześniać metody nauczania całego zespołu. Każdego roku to właśnie w ręce Oli trafiają dziesiątki zgłoszeń od kandydatów na lektorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy, udaje jej się wybierać jedynie tych najlepszych. Doskonale wie na czym polega efektywne nauczanie języków obcych, ponieważ sama od wielu lat uczy języka angielskiego. W BEST CJO prowadzi kursy od 2001r. Jest lektorem w grupach na wyższych poziomach zaawansowania: egzaminacyjnych oraz konwersacyjnych.
 • Zastępca Kierownika ds. metodycznych, lektor języka angielskiego. W BEST CJO od roku 2005. Prowadzi kursy stacjonarne, przeważnie na wyższych poziomach zaawansowania, a także kursy firmowe. Od roku 2011 pełni funkcję zastępcy Kierownika ds. Metodycznych. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymał na Uniwersytecie Śląskim. Akredytowany egzaminator TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL, WIDaF, TFI.
 • Native Speaker języka angielskiego. Współpracę z BEST rozpoczął w 2015 roku. Ukończył studium informatyczne w UK. Zawodowo spełnia się jako informatyk-programista. W wolnym czasie zajmuje się pisaniem programów komputerowych oraz tworzeniem gier. Lubi też creative writing. W BEST uczy w grupach dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych, a także u klientów biznesowych.
 • Native Speaker języka angielskiego. Współpracę z BEST CJO rozpoczął w roku 2010. Pochodzi z Bath w Anglii. Zawodowo zajmuje się naukami ścisłymi. Posiada tytuł magistra inżyniera. Od wielu lat pomaga w opanowaniu angielskiego osobom, które nie posługują się tym językiem na co dzień. W BEST CJO prowadzi zajęcia w grupach.
 • Native Speaker języka angielskiego. Do BEST CJO trafił w roku 2010. Pochodzi z Lagos w Nigerii, jednak już jako dziecko przeprowadził się do Londynu. Ukończył inżynierię w Boston College. W BEST CJO prowadzi zajęcia w grupach, firmowe oraz z klientem indywidualnym.
 • Lektorka języków niemieckiego, szwedzkiego i norweskiego. Zajęcia w BEST CJO prowadzi od 2007. Magister filologii germańskiej Uniwersytetu Śląskiego. W 2007 podczas wyjazdu stypendialnego obroniła również pracę magisterską na wydziale germanistyki Uniwersytetu Sztokholmskiego. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie nauczania norweskiego na Uniwersytecie w Bergen oraz kurs nauczania polskiego jako obcego na Uniwersytecie w Sztokholmie. W 2012 odbyła miesięczny staż w Molde Voksenopplæringsenter, gdzie hospitowała oraz prowadziła zajęcia norweskiego w grupach obcokrajowców z całego świata, w tym uchodźców i analfabetów. Obecnie wykłada szwedzki i norweski na Wydziale Filologicznym w Instytucie Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Śląskim, gdzie kończy studia doktoranckie.
 • Lektorka języka angielskiego. Z BEST CJO współpracuje od roku 2011. Prowadzi zajęcia w firmach. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektorka języka angielskiego. Grono anglistów BEST CJO zasiliła w roku 2005. Od tamtego czasu miała okazję pracować z kursantami w różnych grupach wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Tytuł magistra filologii angielskiej uzyskała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektorka języka niemieckiego. Z BEST CJO związana od roku 2006. Przez ten długi czas miała okazję pracować z kursantami w różnych grupach wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadziła kursy stacjonarne, z klientem indywidualnym, a także dla pracowników firm. Magister filologii germańskiej, tytuł uzyskała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektor języka angielskiego. Z BEST CJO rozpoczął współpracę w 2014 roku. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach. Tytuł magistra uzyskał na Uniwersytecie Śląskim. Prowadzi kursy stacjonarne, a także u klientów biznesowych na różnych poziomach zaawansowania.
 • Lektorka języka francuskiego. Współpracę z BEST podjęła w 2015 roku. Ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W BEST CJO uczy klientów indywidualnych, prowadzi również zajęcia w grupach stacjonarnych oraz u klienta biznesowego.
 • Lektorka języka angielskiego. Do BEST CJO trafiła w roku 2006. Od tego czasu miała okazję pracować z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania. Tytuł magistra filologii angielskiej otrzymała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektor języka angielskiego. Z BEST CJO współpracuje od roku 2012. Prowadzi zajęcia w firmach. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymał na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektorka języków niemieckiego i szwedzkiego. Pracę w BEST CJO ropoczęła w roku 2011.Oprócz kursów stacjonarnych prowadzi zajęcia indywidualne i firmowe. Uzyskała tytuł licencjata filologii germańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich.
 • Lektor języka angielskiego. Do BEST dołączył w 2016 roku. Prowadzi kursy grupowe, indywidualne, a także firmowe. Tytuł magistra filologii angielskiej w specjalności kultura-media-translacja otrzymał na Uniwersytecie Śląskim, gdzie w międzyczasie odbył wymianę międzynarodową Erasmus w Tarragonie na uniwersytecie Rovira i Virgili.
 • Lektor języka angielskiego. Do zespołu BEST CJO dołączył w roku 2014. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach. W BEST CJO prowadzi zajęcia w grupach młodzieżowych, dorosłych oraz kursy w firmach.
 • Lektorka języka angielskiego. Do grona anglistów BEST CJO dołączyła w roku 2003. Przez ten długi czas miała okazję pracować z kursantami na różnych poziomach zaawansowania od najniższego do najwyższego, w różnych grupach wiekowych. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach. Tytuł magistra filologii angielskiej otrzymała na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła także amerykanistykę i mass media na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe w Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu.
 • Lektorka języka angielskiego. W BEST CJO uczy od roku 2013. Prowadzi kursy stacjonarne, firmowe oraz dla klientów indywidualnych. Magister filologii angielskiej. Tytuł uzyskała w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.
 • Absolwentka Instytutu Języka Angielskiego Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu, ukończyła także Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach oraz Podyplomowe Studium Tłumaczy Języka Angielskiego Uniwersytetu Śląskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała ucząc języka angielskiego w liceum ogólnokształcącym, a także w trakcie praktyk studenckich gimnazjum oraz szkole podstawowej. Z BEST CJO związana jest od 2011 roku. Interesuje się kinem offowym, w szczególności ceni sobie czeski humor Petra Zelenki. Lubi czytać dzieła współczesnej literatury amerykańskiej Generacji X.
 • Lektorka języków rosyjskiego i ukraińskiego. Z BEST CJO związana od 2007 roku. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz dla pracowników firm. Magistra języków wschodniosłowiańskich otrzymała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektor języka chińskiego. W BEST CJO od roku 2007. Prowadzi zajęcia z kursantami, którzy dopiero zaczynają przygodę z językiem chińskim, a także z kursantami na wyższych poziomach zaawansowania. Doświadczony i certyfikowany użytkownik języka chińskiego. Uzyskał podwójny certyfikat HSK (część pisemną oraz ustną). Tytuł magistra filologii angielskiej, specjalność język tłumaczeniowy chiński otrzymał na Uniwersytecie Śląskim. Studiuje w Centrum Współpracy Polska - Chiny na kierunku biznes międzynarodowa UE - Chiny.
 • Lektorka języka niemieckiego. W BEST CJO rozpoczęła pracę w roku 2014. Absolwentka filologii germańskiej Uniwersytetu Śląskiego ze specjalizacją nauczycielską. Swoje umiejętności pedagogiczne doskonaliła biorąc udział w wolontariatach, jako opiekun dzieci i młodzieży. Prowadzi kursy stacjonarne.
 • Lektor języka niemieckiego. W BEST CJO od 2016 roku. Uczy w grupach dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych. Prowadzi również kursy firmowe. Magister filologii germańskiej, tytuł otrzymał na Uniwersytecie Wrocławskim.
 • Lektorka języka angielskiego. Do BEST CJO dołączyła w 2014 roku. Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych na specjalizacji: język angielski. Prowadzi zajęcia stacjonarne w różnych grupach wiekowych, a także kursy języka angielskiego u klientów biznesowych.
 • Lektorka języków angielskiego i norweskiego. Z BEST CJO współpracuje od roku 2011. Uczy w grupach dla dzieci i młodzieży, a także dla osób dorosłych. Prowadzi również zajęcia dla klientów indywidualnych. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach, specjalizacja język angielski.Ukończyła język angielski w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Tychach. Nadal pogłębia swoją wiedzę, studiując filologię angielską.
 • Lektor języka angielskiego. Współpracę z BEST CJO rozpoczął w roku 2011. Prowadzi zajęcia w firmach. Otrzymał tytuł licencjata filologii angielskiej w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach
 • Lektorka języka niemieckiego. Z BEST współpracuje od 2015 roku. Ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim, posiada również certyfikat DSD (Deutsches Sprachdiplom) na poziomie C1. W BEST prowadzi zajęcia w firmach.
 • Lektorka języka włoskiego. W BEST CJO uczy od 2013 roku. Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, specjalizacja: filologia włoska. Następnie kontynuowała kształcenie na studiach filologicznych Uniwersytetu Śląskiego, gdzie otrzymała tytuł magistra filologii włoskiej ze specjalizacją tłumaczeniową. W BEST CJO prowadzi kursy stacjonarne.
 • Lektorka języka angielskiego. Do grona anglistów BEST CJO dołączyła w roku 2012. Prowadzi głównie zajęcia firmowe oraz z kursantami indywidualnymi. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Magister filologii angielskiej, tytuł otrzymała na Uniwersytecie Śląskim.
 • Lektorka języka arabskiego i angielskiego. Pracę w BEST rozpoczęła w 2015 roku. Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, następnie studiów licencjackich z arabistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dodatkowo ukończyła kurs CELTA w Wielkiej Brytanii. W BEST uczy grupy dorosłe, prowadzi również kursy u klientów biznesowych.
 • Lektor języka angielskiego. Współpracę z BEST CJO rozpoczął w roku 2010. Prowadzi zajęcia w firmach. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Tychach. Magister filologii angielskiej, tytuł uzyskał na Uniwersytecie Śląskim. Na tej samej uczelni ukończył także Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Języka Angielskiego.
 • Lektorka języka niemieckiego. Z BEST CJO związana od roku 2004. Przez ten długi czas miała okazję prowadzić kursy grupowe, firmowe oraz z klientem indywidualnym. Ukończyła studia licencjackie na kierunku germanistyka na Uniwersytecie Śląskim. Magister psychologii.
 • Lektorka języka angielskiego. Rozpoczęła współpracę z BEST w roku 2015. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na Uniwersytecie Śląskim (filologia angielska). W BEST uczy grupy dorosłych, prowadzi również zajęcia u klientów biznesowych.
 • Native Speaker języka angielskiego. Do BEST CJO dołączyła w 2015 roku. Pochodzi z Australii. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy, swoja pozytywna energią jest w stanie zarazić każdego :) Prowadzi zajęcia dla klientów biznesowych.
 • Lektorka języka włoskiego. Współpracę z BEST CJO zaczęła w 2015 roku. Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Gliwicach, specjalizacja: filologia włoska. Następnie kontynuowała naukę na studiach filologicznych we Włoszech oraz na Uniwersytecie Śląskim, gdzie utrzymała tytuł magistra filologii włoskiej ze specjalizacją nauczycielską. W BEST CJO prowadzi kursy stacjonarne.
 • Lektorka języka hiszpańskiego. Współpracę z BEST CJO rozpoczęła w roku 2006. Prowadzi kursy stacjonarne oraz indywidualne. Magister filologii hiszpańskiej, posiada również dyplom licencjata z języka rosyjskiego i ukraińskiego. Prywatnie szczęśliwa żona i mama oraz obserwatorka życia hiszpańskiej rodziny królewskiej.
 • Native Speaker języka angielskiego. Do BEST trafił w 2016 roku. Uczy w grupach młodzieżowych i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Pochodzi z Wielkiej Brytanii.
 • Lektorka języka angielskiego. W BEST od 2016 roku. Prowadzi zajęcia w grupach dorosłych i młodzieżowych. Magister filologii angielskiej, absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych.
 • Lektorka języka rosyjskiego. W naszej szkole uczy od 2016 roku. Prowadzi kursy stacjonarne oraz firmowe. Absolwentka Państwowego Instytutu Języka Rosyjskiego im. A.S. Puszkina w Moskwie, specjalność nauczanie rosyjskiego jako obcego.
 • Lektorka języka angielskiego. Grono anglistów w BEST zasiliła w roku 2016. Prowadzi kursy dla dorosłych oraz młodzieży. Tytuł magistra filologii angielskiej otrzymała na Uniwersytecie Śląskim.
powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij