Online

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

O nas

BEST CJO w Bielsku-Białej

PIĄTY ODDZIAŁ "BEST" CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH 

"BEST" Centrum Języków Obcych powstało w 1996r. Od tego czasu udało nam się stworzyć szkołę na najwyższym poziomie, oferując studentom wszystko to, czego mogą oczekiwać od profesjonalnej placówki oświatowej.

Znaki najwyższej jakości przyznane BEST Centrum Języków Obcych to Akredytacja Kuratorium Oświaty w Katowicach (jako jedyna taka placówka w regionie), Akredytacja ELCL QA (European Language Competence Licence Quality Alliance). Instytucja szkoleniowa wpisana jest do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, posiada także status niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego. BEST Centrum Języków Obcych objęte jest patronatem renomowanego, brytyjskiego wydawnictwa Pearson. Jest także Otwartym Ośrodkiem Egzaminacyjnym amerykańskiej firmy edukacyjnej ETS - Educational Testing Services, a także członkiem sieci TELC.

 

Piąty oddział BEST CJO utworzony został w roku 2010 w Bielsku-Białej.Dążąc do ujednolicenia wszystkich naszych placówek – oddział w Bielsku-Białej niczym nie odbiega od pozostałych czterech oddziałów. Począwszy od metod nauczania i ofercie, a skończywszy na stylistce i kolorystyce wnętrz. Pozytywne kolory pomarańczowy i żółty użyte w salach z pewnością nastroją naszych słuchaczy optymistycznie i zapewnią komfort efektywnej nauki. Posiadamy również salę multimedialną, która pozwoli na urozmaicenie i tak już ciekawych zajęć:). W korytarzach umieszczone są wygodne sofy, na których można odpocząć i zrelaksować się, popijając kawę w oczekiwaniu na zajęcia.

Nasza szkoła posiada także bogatą bibliotekę, mediotekę i  videotekę – wyposażoną w setki ciekawych pozycji,  z której przez cały rok szkolny mogą bezpłatnie korzystać nasi słuchacze. W sekretariacie natomiast, zawsze czekają na Państwa mili, profesjonalni i uśmiechnięci pracownicy szkoły, chętni do rozwiania wszelkich wątpliwości i udzielenia pomocy.

 

O OFERCIE BEST CJO W BIELSKU-BIAŁEJ

Jako nieliczni w regionie oferujemy kursy z języka norweskiego i japońskiego na różnych poziomach zaawansowania. W ofercie oddziału klienci znajdą także kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i czeskiego. Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, i matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Prowadzimy kursy dla dorosłych, młodzieży i dzieci. W cenie kursu podręczniki i konwersacje GRATIS! Kursy dla FIRM.

 

GDZIE SIĘ MIEŚCIMY

Siedziba oddziału mieści się przy ulicy Cechowej 13 w bliskim sąsiedztwie ze Sferą 2. Można więc do nas dojechac kierując się na galerię handlową Sfera. Ogromna ilość bezpłatnych miejsc parkingowych w galerii pozwoli na  pozostawienie samochodu na czas lekcji w naszej szkole:) Dodatkową atrakcją lokalizacji są malownicze uliczki i kamienice wypełnione przytulnymi kawiarenkami, restauracjami, pubami, gdzie niewątpliwie będzie można spędzić miło czas w gronie nowych znajomych z BEST-u:) Szkoła znajduje się w dużej odległości od ulic, co zapewnia spokój i ciszę w trakacie prowadzenia zajęć.

powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij