Czechowice-Dz.

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

O nas

Oddział BEST CJO w Czechowicach-Dziedzicach

"BEST" Centrum Języków Obcych powstało w 1996r. Od tego czasu udało nam się stworzyć szkołę na najwyższym poziomie, oferując studentom wszystko to, czego mogą oczekiwać od profesjonalnej placówki oświatowej. Znaki najwyższej jakości przyznane BEST Centrum Języków Obcych to Akredytacja Kuratorium Oświaty w Katowicach (jako jedyna taka placówka w regionie), Akredytacja ELCL QA (European Language Competence Licence Quality Alliance). Instytucja szkoleniowa wpisana jest do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, posiada także status niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego. BEST Centrum Języków Obcych objęte jest patronatem renomowanego, brytyjskiego wydawnictwa Pearson. Jest także Otwartym Ośrodkiem Egzaminacyjnym amerykańskiej firmy edukacyjnej ETS - Educational Testing Services, a także członkiem sieci TELC.

O ODDZIALE W CZECHOWICACH

Oddział BEST Centrum Języków Obcych w Czechowicach-Dziedzicach istnieje od roku szkolnego 2006/2007. Już w pierwszym roku działalności zdobył bardzo wielu zadowolonych klientów w każdej grupie wiekowej. Dysponujemy nowoczesnymi, dużymi salami  wykładowymi urządzonymi w wysokim standardzie, sekretariatem szkoły,  dużą poczekalnią oraz oddzielną toaletą. Oddział korzysta z całego  zbioru materiałów i pomocy naukowych, jakie posiada centrala w Tychach. Studenci Oddziału w Czechowicach-Dziedzicach mają również zapewniony  dostęp do bogatej biblioteki oraz medioteki. Na terenie szkoły udostępniliśmy stanowisko komputerowe, działa też hotspot dzięki któremu można bezpłatnie korzystać z sieci internetowej.

 

Tak jak we wszystkich placówkach BEST CJO, oddział w Czechowicach-Dziedzicach oferuje szeroką gamę kursów językowych na wielu poziomach zaawansowania. Swoją propozycję kierujemy do osób dorosłych, dzieci i młodzieży, a także klientów indywidualnych. Nasze kursy są prowadzone w oparciu o metodę stosowaną we wszystkich oddziałach BEST CJO, tzw. metodę komunikacyjną. Metoda ta kładzie szczególny nacisk na rozwój praktycznych umiejętności, takich jak: mówienie i rozumienie ze słuchu, chociaż pozostałe elemnty: gramatyka i pisanie nie są zaniedbywane. W naszej ofercie znajdują się także kursy przygotowujące do egzaminów, takich jak egzaminy Cambridge, matura, czy egzamin gimnazjalny.

 

GDZIE SIĘ MIEŚCIMY 

 Czechowicki oddział mieści się w budynku przy ul. Kolejowej 15 (I piętro), zlokalizowanym w samym centrum miasta. Budynek znajduje się tylko 50m od dworca PKP. W pobliżu szkoły znajdują się bezpłatne parkingi z miejscami dla kilkudziesięciu samochodów. 

powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij