Pszczyna

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

O nas

Oddział BEST CJO w Pszczynie

OD KIEDY

Oddział w Pszczynie został otwarty w roku szkolnym 2004/2005, już w pierwszym roku zyskaliśmy Państwa zaufanie i sympatię dzięki skutecznej metodzie nauczania oraz ogromnej ofercie językowej.

 

Nasza siedziba mieści się obecnie w nowo wybudowanym budynku przy Placu Targowym 15 (II piętro), zlokalizowanym przy głównym parkingu w centrum Pszczyny. Budynek ten znajduje się naprzeciw Restauracji NOVA i oddziału PZU, za budynkiem ZUS-u i nieopodal stacji PKP. Przy budynku znajduje się parking samochodowy.

 

 OFERUJEMY                                 

Z myślą o naszych klientach dysponujemy nowoczesnymi i bardzo przytulnymi salami wykładowymi, urządzonymi w wysokim standardzie oraz oddzielną toaletą. Oddział korzysta z całego zbioru materiałów i pomocy naukowych, jakie posiada BEST CJO w Tychach. Studenci Oddziału w Pszczynie mają również zapewniony dostęp do bogatej biblioteki, wideoteki, płyt.

Kursy w BEST to nie tylko nauka. W ciągu roku szkolnego w ramach zajęć organizowane są imprezy językowo – kulturalne takie jak: Halloween, spotkania wigilijne, Dzień Św. Patryka, Egg Hunt (spotkanie Wielkanocne), Dzień Herbaty, itp.

 

 

powrót
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij