Promocje

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Pakiety

Sprawdź oferowane przez BEST CJO dodatkowe korzyści w ramach kursu wg wybranego pakietu:

Pakiet standard (cena kursu + 0,00 zł)

Jest to pakiet podstawowy, który oferujemy w ramach kursu. W pakiecie otrzymujecie Państwo:

 • podręcznik lub zestaw kursanta
 • dostęp do e-dziennika
 • konwersacje i warsztaty językowe
 • imprezy kulturowe
 • dostęp do platformy e-learningowej
 • dostęp do biblioteki i medioteki
 • konsultacje z lektorem
 • egzaminy próbne (dla grup egzaminacyjnych)
 • egzamin końcowy
 • dwujęzyczny certyfikat ukończenia kursu

 

Płacisz poza kursem 0 zł, otrzymujesz od nas 250 zł, więc zyskujesz 250 zł !!!

  

Pakiet Plus (cena kursu + 330,00 zł)

Jest to pakiet zawierający wszystkie korzyści "Pakietu Standard" i dodatkowo:

 • pakiet 6 godzin lekcyjnych z polskim lektorem* w systemie zajęć indywidualnych "1 na 1" (Kursant - lektor), do wykorzystania od listopada do maja.

 

* Pakiet można wykorzystać na zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego lub rosyjskiego.

 

Płacisz poza kursem 330 zł, otrzymujesz od nas 670 zł, więc zyskujesz 340 zł !!!

  

Pakiet Extra (cena kursu + 540,00 zł)

Jest to pakiet zawierający wszystkie korzyści "Pakietu Standard" i dodatkowo:

 • pakiet 10 godzin lekcyjnych z polskim lektorem* w systemie zajęć indywidualnych "1 na 1" (Kursant - lektor), do wykorzystania od listopada do maja.

 

* Pakiet można wykorzystać na zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego lub rosyjskiego.

 

Płacisz poza kursem 540 zł, otrzymujesz od nas 950zł, więc zyskujesz 400 zł !!!

 

 

Jest to pakiet zawierający wszystkie korzyści "Pakietu Standard" i dodatkowo:

 • pakiet 6 godzin lekcyjnych z polskim lektorem w systemie zajęć indywidualnych "1 na 1" (Kursant - lektor) z egzaminem międzynarodowym z języka angielskiego TOEIC lub TOEIC Bridge

 

lub

 • pakiet 14 godzin lekcyjnych z polskim lektorem* w systemie zajęć indywidualnych "1 na 1" (Kursant - lektor), do wykorzystania od listopada do maja.

 

* Pakiet można wykorzystać na zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego lub rosyjskiego.

 

  

Pakiet Zielona Szkoła (cena kursu + 100,00 zł)

Jest to pakiet zawierający wszystkie korzyści "Pakietu Standard" i dodatkowo:

 • pakiet 2 godzin lekcyjnych dla Słuchacza, który w trakcie roku szkolnego wyjeżdża na Zieloną Szkołę lub jest nieobecny na zajęciach z powodu wyjazdu służboewgo, choroby, itp.

 

Pakiet ten pozwala na odpracowanie zaległych zajęć w systemie zajęć indywidualnych "1 na 1" z lektorem prowadzacym grupę lub innym dostępnym lektorem we wcześniej ustalonych dniach i godzinach.

 

* Pakiet można wykorzystać na zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego lub rosyjskiego. 

 

 

Jest to pakiet zawierający wszystkie korzyści "Pakietu Standard" i dodatkowo:

 • otrzymujecie Państwo egzamin renomowanej amerykańskiej firmy edukacyjnej Educational Testing Service (ETS) w obniżonej cenie:

 

 EgzaminOpis egzaminu Cena: 

TOEIC 

Egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy (poziomy A2 - C1), sprawdza stopień biegłości w posługiwaniu się językiem w praktyce zarówno w pracy, życiu prywatnym, jak i podróży. Przeznaczony głównie dla osób dorosłych czynnych zawodowo i poszukujących pracy oraz dla osób wchodzących na rynek pracy chcących formalnie potwierdzić swoje kompetencje językowe.   400,00zł

TOEIC

Bridge

Egzamin z ogólnego języka angielskiego (poziomy A1 - B1), sprawdza stopień biegłości w posługiwaniu się językiem w codziennym życiu, przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych, osób pracujących oraz osób wchodzących na rynek pracy chcących formalnie potwierdzić swoje kompetencje językowe.  350,00zł

WiDaF

Egzamin z języka niemieckiego (poziomy A2 - C1), sprawdza stopień biegłości w posługiwaniu się językiem w środowisku biznesowym, codziennym życiu, przeznaczony dla osób pracujących oraz dla osób wchodzących na rynek pracy chcących formalnie potwierdzić swoje kompetencje językowe.  450,00zł

WiDaF

Basic

Egzamin z języka niemieckiego (poziomy A1 - B1) ocenia umiejętności w zakresie porozumiewania się w języku niemieckim w życiu codziennym oraz międzynarodowym środowisku pracy. WiDaF Basic® to test przyjazny dla osób na początkowych poziomach zaawansowania, pragnących sięgnąć po nowe możliwości w międzynarodowym środowisku pracy.  300,00zł

 

ETS to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzenia systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie. Więcej informacji o egzaminach na www.etsglobal.org/Pl/Pol

 

 

 EgzaminOpis egzaminu Cena: 

PTE General

PTE "Egzamin z języka angielskiego (poziom B2) Egzaminy PTE General uznawane są na całym świecie przez uczelnie wyższe, pracodawców, a także krajowe władze oświatowe wielu państw jako potwierdzenie opanowania wymaganego standardu języka angielskiego.
W Polsce egzaminy PTE General:
-zwalniają z egzaminu doktorskiego w zakresie znajomości nowożytnego języka obcego – Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 22.09.2011r. (Dz.U. 204, poz. 1200),
-uznawane są przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od osób, które chcą zostać nauczycielami języka angielskiego – Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17.04.2012 roku,
-uznawane są przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego - Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 16.12.2009r. (Dz.U. 218, poz. 1695)"

500,00zł

Pearson zajmuje czołową pozycję wśród światowych firm edukacyjnych i wydawnictw międzynarodowych. Dzięki swoim podręcznikom, multimedialnym narzędziom edukacyjnym oraz programom testowym pomogli w nauce już ponad 100 milionom osób na całym świecie. W ramach grupy Pearson funkcjonuje ponad 100 marek edukacyjnych oraz wydawniczych, takich jak: Longman, The Financial Times, Penguin, Prentice Hall, Allyn & Bacon, Addison-Wesley oraz Edexcel.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij