Promocje

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Pakiety

Sprawdź oferowane przez BEST CJO dodatkowe korzyści w ramach kursu wg wybranego pakietu:

Pakiet standard (cena kursu + 0,00 zł)

Jest to pakiet podstawowy, który oferujemy w ramach kursu. W pakiecie otrzymujecie Państwo:

 • podręcznik (80-150zł) lub skrypt (60zł języki egzotyczne) - grupy dosrosłe 
 • zestaw młodego kursanta (260zł) - grupy dziecięce i młodzieżowe
 • dostęp do e-dziennika
 • konwersacje i warsztaty językowe (200zł)
 • imprezy kulturowe
 • dostęp do platformy e-learningowej
 • dostęp do biblioteki i medioteki
 • konsultacje z lektorem
 • egzaminy próbne (150zł) - dla grup egzaminacyjnych
 • egzamin końcowy
 • dwujęzyczny certyfikat ukończenia kursu

 

Płacisz poza kursem 0 zł, otrzymujesz od nas 500 zł, więc zyskujesz 500 zł !!!

  

Pakiet Plus (cena kursu + 390,00 zł)

Jest to pakiet zawierający wszystkie korzyści "Pakietu Standard" i dodatkowo:

 • pakiet 6 godzin lekcyjnych z polskim lektorem* w systemie zajęć indywidualnych "1 na 1" (Kursant - lektor), do wykorzystania od listopada do maja (wartość 530zł)

 

* Pakiet można wykorzystać na zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego lub polskiego. 

 

Płacisz poza kursem 390 zł, otrzymujesz od nas 1030 zł, więc zyskujesz 640 zł !!!

  

Pakiet Extra (cena kursu + 640,00 zł)

Jest to pakiet zawierający wszystkie korzyści "Pakietu Standard" i dodatkowo:

 • pakiet 10 godzin lekcyjnych z polskim lektorem* w systemie zajęć indywidualnych "1 na 1" (Kursant - lektor), do wykorzystania od listopada do maja. (wartość 885zł)

 

* Pakiet można wykorzystać na zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego lub polskiego. 

 

Płacisz poza kursem 640 zł, otrzymujesz od nas 1385zł, więc zyskujesz 745 zł !!!

 

 

Jest to pakiet zawierający wszystkie korzyści "Pakietu Standard" i dodatkowo:

 • pakiet 6 godzin lekcyjnych z polskim lektorem w systemie zajęć indywidualnych "1 na 1" (Kursant - lektor) z egzaminem międzynarodowym z języka angielskiego TOEICTOEIC Bridge, WiDaf Basic 
 • pakiet 4 godzin lekcyjnych z polskim lektorem w systemie zajęć indywidualnych "1 na 1" (Kursant - lektor) z egzaminem międzynarodowym z języka angielskiego PTE B2, Language Cert LTE, IESOL A2/B1,Telc B1/B2 z języka niemieckiego lub WIDAF
 • pakiet 2 godzin lekcyjnych z polskim lektorem w systemie zajęć indywidualnych "1 na 1" (Kursant - lektor) z egzaminem międzynarodowym z języka angielskiego Language Cert IESOL B2 (2 cześci)

 

lub

 • pakiet 14 godzin lekcyjnych z polskim lektorem* w systemie zajęć indywidualnych "1 na 1" (Kursant - lektor), do wykorzystania od listopada do maja (o wartości 1239zł) 

 

* Pakiet można wykorzystać na zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego lub polskiego.

 

  

Pakiet Zielona Szkoła (cena kursu + 140,00 zł)

Jest to pakiet zawierający wszystkie korzyści "Pakietu Standard" i dodatkowo:

 • pakiet 2 godzin lekcyjnych dla Słuchacza, który w trakcie roku szkolnego wyjeżdża na Zieloną Szkołę lub jest nieobecny na zajęciach z powodu wyjazdu służboewgo, choroby, itp. (wartość 177zł) 

 

Pakiet ten pozwala na odpracowanie zaległych zajęć w systemie zajęć indywidualnych "1 na 1" z lektorem prowadzacym grupę lub innym dostępnym lektorem we wcześniej ustalonych dniach i godzinach.

 

* Pakiet można wykorzystać na zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego lub polskiego. 

 

 

Jest to pakiet zawierający wszystkie korzyści "Pakietu Standard" i dodatkowo:

 • otrzymujecie Państwo egzamin renomowanej amerykańskiej firmy edukacyjnej Educational Testing Service (ETS) w obniżonej cenie:

 

 EgzaminOpis egzaminu Cena pakietu: 

TOEIC 

Egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy (poziomy A2 - C1), sprawdza stopień biegłości w posługiwaniu się językiem w praktyce zarówno w pracy, życiu prywatnym, jak i podróży. Przeznaczony głównie dla osób dorosłych czynnych zawodowo i poszukujących pracy oraz dla osób wchodzących na rynek pracy chcących formalnie potwierdzić swoje kompetencje językowe.   420,00zł

TOEIC
Bridge

Egzamin z ogólnego języka angielskiego (poziomy A1 - B1), sprawdza stopień biegłości w posługiwaniu się językiem w codziennym życiu, przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych, osób pracujących oraz osób wchodzących na rynek pracy chcących formalnie potwierdzić swoje kompetencje językowe.  390,00zł

Telc B1

Egzamin międzynarodowy z języka niemieckiego na poziomie B1 620,00 zł

Telc B2

Egzamin międzynarodowy z języka niemieckiego na poziomie B2 670,00 zł

WiDaF

Egzamin z języka niemieckiego (poziomy A2 - C1), sprawdza stopień biegłości w posługiwaniu się językiem w środowisku biznesowym, codziennym życiu, przeznaczony dla osób pracujących oraz dla osób wchodzących na rynek pracy chcących formalnie potwierdzić swoje kompetencje językowe.  660,00zł

WiDaF
Basic

Egzamin z języka niemieckiego (poziomy A1 - B1) ocenia umiejętności w zakresie porozumiewania się w języku niemieckim w życiu codziennym oraz międzynarodowym środowisku pracy. WiDaF Basic® to test przyjazny dla osób na początkowych poziomach zaawansowania, pragnących sięgnąć po nowe możliwości w międzynarodowym środowisku pracy.  500,00zł

 

ETS to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzenia systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie. Więcej informacji o egzaminach na www.etsglobal.org/Pl/Pol

 

 

 EgzaminOpis egzaminu 

Cena
pakietu: 

PTE General

PTE "Egzamin z języka angielskiego (poziom B2) Egzaminy PTE General uznawane są na całym świecie przez uczelnie wyższe, pracodawców, a także krajowe władze oświatowe wielu państw jako potwierdzenie opanowania wymaganego standardu języka angielskiego.
W Polsce egzaminy PTE General:
-zwalniają z egzaminu doktorskiego w zakresie znajomości nowożytnego języka obcego – Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 22.09.2011r. (Dz.U. 204, poz. 1200),
-uznawane są przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od osób, które chcą zostać nauczycielami języka angielskiego – Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17.04.2012 roku,
-uznawane są przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego - Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 16.12.2009r. (Dz.U. 218, poz. 1695)"

590zł do 30.11.2022

650zł do 30.04.2023

690zł od 01.05.2023

Pearson zajmuje czołową pozycję wśród światowych firm edukacyjnych i wydawnictw międzynarodowych. Dzięki swoim podręcznikom, multimedialnym narzędziom edukacyjnym oraz programom testowym pomogli w nauce już ponad 100 milionom osób na całym świecie. W ramach grupy Pearson funkcjonuje ponad 100 marek edukacyjnych oraz wydawniczych, takich jak: Longman, The Financial Times, Penguin, Prentice Hall, Allyn & Bacon, Addison-Wesley oraz Edexcel.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij