Praca-Job

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Praca w BEST

Praca w BEST

BEST CJO  ze względu na dynamiczny rozwój w kierunku ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług, zadowolenia klientów oraz poszerzania swojej oferty jest stale otwarte na współpracę z osobami, które byłyby gotowe dołączyć do naszego Zespołu. Nie wykluczamy również możliwości wprowadzenia nowych języków, nawet tych nie szablonowych, w zależności od potrzeb rynkowych.


Zajęcia są prowadzone w siedzibach naszych placówek od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, a w soboty w godzinach porannych. W ramach kursów i szkoleń językowych świadczonych dla klientów instytucjonalnych zajęcia mogą odbywać się również w siedzibie klienta w godzinach wczesnoporannych lub popołudniowych.

Naszym Lektorom zapewniamy wsparcie metodyczne oraz dydaktyczne poprzez dostęp do materiałów, nowoczesnych pomocy naukowych, w tym sprzętu multimedialnego ze stałym dostępem do internetu (oferujemy imienne konto poczty elektronicznej).
Nasz Zespół tworzą osoby młode, które zadowolone są z wykonywanej przez siebie pracy, cenią sobie miłą atmosferę panującą w naszej firmie i elastyczne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane współpracą z nami w charakterze lektora języka obcego prosimy o wypełnienie naszego formularza  zgłoszeniowego lub przesłanie:

  • CV wraz ze zdjęciem
  • listu motywacyjnego
  • kopii dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje wraz z ewentualnymi referencjami
  • wszystkich dodatkowych informacji, o które pytamy w naszym formularzu

pocztą elektroniczną na adres e-mail: praca@bestcentrum.pl lub też pocztą tradycyjną na adres BEST Centrum Języków Obcych, ul. Kopernika 1B, 43-100 Tychy.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133, poz. 883)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Przesłanych ofert, zgłoszeń i dokumentów nie zwracamy.

BEST Centrum Języków Obcych nawiąże współpracę z native speakerami z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, szwedzkiego oraz czeskiego, chętnych prosimy o kontakt mailowy na adres praca@bestcentrum.pl.

Aktualne ogłoszenia o pracę znajdują się w zakładce Ogłoszenia o pracę.

Formularz o pracę

Informacje ogólne
Pole wymagane
Pole wymagane
Wybierz datę za pomocą kalendarza, który pojawi się po kliknięciu w powyższe pole
Pole wymagane
Adres zameldowania
Adres zamieszkania/korespondencyjny
Dane dodatkowe

 

 

* osoba ubezpieczona to taka, od której pracodawca odciąga składkę emerytalno-renotwą od kwoty nie mniejszej niż minimalna płaca
- można podać zakres od…do…
Legenda Pola oznaczone * są wymagane.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij