Szkoła

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Warsztaty Językowe

Warsztaty językowe są dodatkową formą przekazywania studentom praktycznej wiedzy z języka obcego. 

Ideą warsztatów jest uzupełnianie i wzbogacanie wiedzy zdobytej podczas kursu właściwego w BEST CJO m.in. poprzez kontakt z różnymi lektorami (polskimi i zagranicznymi), różnorodnymi metodami nauki nastawionymi głównie na komunikację, praktykę i wiedzę pozajęzykową (kultura, sztuka, zwyczaje itp.). Warsztaty nie są jednak dodatkowym kursem o stałych porach, z jednym wybranym lektorem i ciągiem programowym opartym na podręczniku. Nie są też korepetycjami i lekcjami prywatnymi.

W warsztatach językowych może uczestniczyć każdy student BEST. W tym roku każdy z naszych studentów ma nieograniczona ilość warsztatów językowych. W przypadku absencji na 2 zarezerwowanych warsztatach, student traci możliwość dalszego korzystania z zajęć dodatkowych dopóki nie uiści opłaty za zarezerwowane i niewykorzystane zajęcia. Zapisy na wybrane zajęcia w ramach Warsztatów Językowych odbywają się drogą internetową on-line przez strefę studenta.

Jesteśmy ciekawi Państwa opinii na temat projektu warsztatów językowych, jak i sugestii co do doboru tematów. Postaramy się spełnić przynajmniej niektóre z Państwa sugestii w miarę mozliwości szkoły i zainteresowania pozostałych studentów.

  

Jak zapisać się na warsztaty językowe?
  1. Aby zapisać się na Warsztaty należy zalogować się w Strefie Studenta na stronie szkoły www.bestcentrum.pl (jeżeli nie masz jeszcze konta – zarejestruj się – instrukcja poniżej)
  2. W panelu menu z lewej strony znajduje się zakładka „Warsztaty językowe”.
  3. W wyszukiwarce Warsztatów należy wybrać miasto oraz język, który nas interesuje oraz kliknąć „SZUKAJ”, a wyświetlą się tematy wszystkich proponowanych zajęć.
  4. Rezerwujemy miejsce na konkretny warsztat, klikając „Zapisz się” w ostatniej kolumnie przy interesującym nas temacie. Wybrany Warsztat trafi do części „Moje warsztaty”.
  5. Jeżeli chcemy zrezygnować z wybranych wcześniej Warsztatów należy w części „Moje warsztaty” znaleźć warsztat, z którego chcemy zrezygnować i kliknąć „Wypisz się”.

 

Studenci zapisujący się na kurs w sekretariacie BEST CJO Aby korzystać ze Strefy Studenta należy wejść na stronę internetową szkoły BEST www.bestcentrum.pl, a następnie na górze strony kliknąć na „Strefa Studenta”. Aby utworzyć nowe konto należy wybrać „Rejestracja”. Podczas rejestracji prosimy o wpisanie wszystkich wymaganych danych w polach oznaczonych gwiazdką. W polu o nazwie numer studenta należy wpisać numer identyfikatora z karty słuchacza lub ID z dokumentów finansowych (faktura VAT, Karta Słuchacza lub Umowa). Następnie dane te docierają do administratora strony, który musi je potwierdzić i zaakceptować (administrator pracuje tylko w dniach i godzinach otwarcia BEST CJO). W międzyczasie dostaną Państwo na e-maila informację o odnotowaniu rejestracji w serwisie BEST CJO. Po akceptacji administrator strony powiadomi Państwa w kolejnym e-mail’u o aktywacji konta.

Studenci zapisujący się na kurs poprzez zapis on-line 

Zapisując się na dowolny kurs organizowany w BEST CJO poprzez zapis on-line (www.bestcentrum.pl/zapisy) automatycznie utworzone zostaje konto na naszej „Strefie Studenta”. Aby móc w pełni korzystać ze Strefy Studenta należy dopełnić formalności zapisu na wybrany kurs w sekretariacie BEST CJO (wypełnić „Formularz wpisu na kurs w BEST CJO oraz podpisać umowę). Administrator strony potwierdzi i zaakceptuje Państwa dane (administrator pracuje tylko w dniach i godzinach otwarcia BEST CJO). Po akceptacji administrator strony powiadomi Państwa poprzez e-mail o aktywacji konta oraz przekaże automatycznie wygenerowane hasło konieczne do pierwszego logowania. Po otrzymaniu e-mail’a z powyższymi danymi należy zalogować się na swoją „Strefę Studenta” i zmienić hasło.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij