Tychy

Kursy językowe

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

Standardowe / hiszpański

Kurs standardowe dla dorosłych i młodzieży  obejmują spotkania, odbywające się dwa razy w tygodniu lub raz w tygodniu (w zależności od wybranej opcji) od pn. do czw.

 

Język to komunikacja, dlatego umiejętności konwersacyjne i komunikacyjne naszych Studentów zawsze stawiamy na pierwszym planie. Zajęcia prowadzimy zgodnie z wytycznymi metody komunikacyjnej, która szczególny nacisk kładzie na rozwój praktycznych umiejętności, takich jak: mówienie i rozumienie ze słuchu. Zdajemy sobię sprawę, że język to także inne sprawności - czytanie, pisanie oraz gramatyka. Kurs pomaga opanować wszystkie te umiejętności w stopniu odpowiednim do poziomu zaawansowania, a przede wszystkim tak, aby można je było wykorzystać w praktyce.

W trakcie zajęć wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały dydaktyczne hiszpańskiego wydawnictwa Edelsa Grupo Didascalia -  podręcznik bogato suplementowany dodatkowymi materiałami, rozszerzającymi zarówno słownictwo oraz gramatykę, jak i umiejętności konwersacyjne. Każdy Student otrzymuje wszystkie wyżej wymienione pomoce bezpłatnie.

Kursy standardowe języka hiszpańskiego dostępne są na 4 poziomach zaawansowania - od kursów dla początkujących aż do kursów na poziomie zaawansowanym.

 

Więcej informacji o kursach weekendowych znajduję się TUTAJ 

Więcej informacji o kursach standardowych dla dzieci znajduję się TUTAJ 

Więcej informacji o kursach standardowych dla młodzieży (11 -15 lat) znajduję się TUTAJ

 

Poziomy zaawansowania w zakresie języka hiszpańskiego oraz przykładowe ścieżki rozwoju językowego w zależności od wieku kursanta - sprawdź TUTAJ

 

 

 

Kursy Standardowe/język hiszpański prowadzone są w oddziałach BEST CJO:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij